«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Yeni Kilometre Taşı Dogecoin’in 0.1 Doları Kırması Gereken Tekme Olabilir

Yeni Kilometre Taşı Dogecoin’in 0.1 Doları Kırması Gereken Tekme Olabilir

Dogecoin, Elon Musk ve Mark Cuban gibi uzayda öne çıkan isimler tarafından kendisine gösterilen sevginin tadını çıkarıyor. Bununla birlikte, dijital varlık, 2021’in ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7 $’a ulaştığından beri iyi gitmiyor. Ardından gelen fiyat düşüşü, Dogecoin’in o zamandan beri değerinin %90’ından fazlasını kaybettiğini gördü. Ancak yeni bir gelişme, dijital varlık için yükseliş tablosu çizmeye başladı.

Yeni Dogecoin Adresleri Yükseliyor

Dogecoin’in fiyatının düşmeye devam etmesinin nedenlerinden biri, kripto topluluğunun ilgisizliğiydi. Topluluğunun hala meme jetonunu zorlamasına rağmen, varlığın değerini tekrar yükseltmek için yeterli benimseme görmüyordu. Bu, şimdiye kadar Dogecoin’in ilgide önemli bir artış yaşamaya başladığı zamana kadar.

İlgili Okuma | Dalgalanma (XRP) Düşük Döngüden %190 Arttı, Ama Hiç 3 Dolara Ulaşacak mı?

Yeni veriler, ağda işlem yapan adreslerin sayısı göz önüne alındığında, Dogecoin’in benimsenmesinin arttığını gösteriyor. Veri IntoTheBlock’tan alınan veriler, günlük yeni DOGE adreslerinin sayısının son günde %256 oranında büyüdüğünü gösteriyor.

TradingView.com'dan Dogecoin fiyat tablosu

DOGE price continues to struggle | Source: DOGEUSD on TradingView.com

Dogecoin şimdi yeni günlük adresler açısından en yüksek noktasına ulaştı ve 14.4k noktasından yeni 38.43k sayısına yükseldi. Ağda DOGE kullanan kişi sayısındaki bu artış meme coin için sağlıklı büyümeye işaret ediyor. Bu nedenle, dijital varlığın fiyatının büyük bir farkla düşmesine rağmen, dijital varlığın mevcut fiyatını ana giriş noktası olarak gören yatırımcıları cezbediyor.

Daha İyi Günler

Dogecoin, geçen hafta bazı iyi olayların gerçekleştiğini görüyor. Günlük adreslerinde önemli bir artış görmenin yanı sıra, meme madeni paraya daha iyi tanıtım getiren bir güncellemeden geçti.

İlgili Okuma | Neden Cardano (ADA) Boğa Koşusunda 1 Dolara Çıkabilir?

Ekip, yakın zamanda Dogecoin web sitesinin elden geçirildiğini duyurdu. Mem parası son zamanlarda çok fazla kötü tanıtım aldığından ve topluluğunda FUD’ye yol açtığından, bununla mücadele etmek için tüm durakları çıkardı. Dogecoin Core ayrıca 1.14.6 yazılım sürümü bu hafta yayına girecek şekilde bir yükseltme aldı. Bu, ağı güçlendirmek ve işlemleri daha verimli hale getirmek amacıyla yapıldı.

Yatırımcı tarafında, Dogecoin sahipleri, uzaydaki diğerlerine kıyasla çok kötü durumda değil. Veri gösterileri DOGE sahiplerinin çoğunluğu hala %52’de kâr görüyor. Bu, %45’ini kırmızıya ve şu anda tarafsız bölgede oturan sahiplerin %4’üne koydu. Uzun vadeli tutucu kompozisyonu da hakim olmaya devam ediyor ve %65’i madeni paralarını bir yıldan fazla tutuyor.

Featured image from MarketForces Africa, chart from TradingView.com

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa bilgileri, güncellemeler ve ara sıra komik tweetler için…

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *