«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Yazılım şirketi SAP, Metaverse’e Giriş Yapıyor

Yazılım şirketi SAP, Metaverse’e Giriş Yapıyor

yazilim-sirketi-sap-metaversee-giris-yapiyor-

Birçok şirket metaverse evrenine giriş yapmaya devam ediyor. Metaverse evrenine giren şirketlerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu kez yazılım şirketi SAP, metaverse evrenine girişi yaptığını duyurdu.

SAP, Metaverse’e Adım Atıyor

Yazılım şirketi SAP, Hintli işletmeler arasında bulutun benimsenmesini artırmak için metaverse evrenine doğru genişleyeceğini açıkladı.

yazilim sirketi sap metaversee giris yapiyor

Hintli işletmeler arasında bulutun benimsenmesini hızlandırmak amacıyla metaverse’e adım attığını duyuran yazılım şirketi SAP, bu girişim sayesinde dijital B2B hizmetlerini destekleyeceğini belirtti.

SAP, dijital çekirdeği, satın alma, müşteri ve insan deneyimi çözümleri gibi teknolojileri dijital işletmeler arası (B2B) hizmetleri desteklemek için bu konuda önemli adımlar atmayı hedefliyor.

SAP Hindistan alt kıtası başkanı ve genel müdürü Kulmeet Bawa konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Metaverse, deneyimsel bir platform sağlayan mevcut deneyim ekonomisinin bir temsili olmayı hedefliyor. Bundan yararlanarak, dijital bir evrende bir bulut şirketleri ağı kurmayı umuyoruz. Amacımız, bu yıl boyunca bu platform aracılığıyla kuruluşlarla ilişki kurmaktır.

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, mevcut ve potansiyel müşteriler metaverse platformunda kendi dijital avatarlarını oluşturabilecek. İş gereksinimlerini karşılamak ve platformdaki diğer mevcut kullanıcılarla etkileşimleri kolaylaştırmak için SAP bulut teklifleri deneyimi elde edebilecek.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *