«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. XRP Büyük Fiyat Hareketi Önümüzdeki Günlerde 0,5 Dolara Çıktı

XRP Büyük Fiyat Hareketi Önümüzdeki Günlerde 0,5 Dolara Çıktı

XRP, bir yükselişin önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatı 0,5 doların çok üzerine çıkarabileceği 0,4 dolarlık bölgeye ayak basmak için boğuşmasına rağmen, XRP fiyatı en uzun süredir durgundu.

Mayıs ayındaki kripto çöküşü sırasında, XRP’nin 0,55 dolar üzerindeki kontrolünü kaybettiği ve o zamandan beri önemli destek hattının altında olduğu görüldü. Bunu takiben, token hareketsiz kaldı ve herhangi bir yükseliş trendini durduran herhangi bir yükseliş hareketi göstermedi.

Önerilen Okuma | Solana (SOL), Mevcut Ayı Koşullarına Rağmen 2025’e Kadar 166 Doları Vuracak

Önümüzdeki Günlerde Görülen XRP Fiyat Artışı

Son veriler, önümüzdeki günlerde tokenin fiyatını yükseltecek büyük bir yükselişin işaretlerini gösteriyor. XRP’lerinin çoğunu yerinden çıkaran birçok birincil aktif cüzdanı içeren çok sayıda durgun XRP jetonu var.

Ripple Kurucu Ortağı Jed McCaleb de dahil olmak üzere birçok analist, kriptonun yakında hak ettiği istikrarı bulacağından emin. McCaleb, tüm XRP varlıklarını sattıktan hemen sonra, yakında yüksek volatilite olacağına işaret eden birkaç atıl token hareket etti. Dahası, birçok hodler ve balina son zamanlarda jetonla aktif hale geldi, bu da bir fiyat rallisinin yaklaşmakta olduğu anlamına geliyor.

Twitter üzerinden yapılan transferleri izleyen popüler bir platform olan Whale Alert, son 48 saat içinde yaklaşık 375 milyon değerinde XRP tokeninin değiştirildiğini bildirdi. En büyük jeton yığını, 155 milyondan fazla jeton taşıyan tek bir adresten gelir. Bununla birlikte, yakında büyük bir fiyat hareketi gerçekleşecek.

XRP total market cap at $17.5 billion on the weekly chart | Source: TradingView.com

XRP Yoğunluk ve Oynaklıkta Artabilir

Fiyatı şu anda atıl gibi görünse de, önümüzdeki haftalarda yoğunluk ve oynaklık açısından artabilir.

Son birkaç gün içinde, XRP token performansı, alım ve satım teklifleri açısından bir durgunluk sergiledi. Ancak 20 Temmuz’da işlemlerde büyük bir yükseliş yaşandı.

Önerilen Okuma | Cardano (ADA), %35 Artıştan Sonra Bir Sonraki Hedefe Kilitlenir: 0,55 ABD doları

Dahası, aynı gün, tüketim 854,32 milyar gibi muazzam bir yüksekliğe yükselirken, adres değiştiren durağan tokenlerde ani bir artış oldu. Bu, XRP’nin Aralık 2020’den bu yana sahip olduğu en yüksek performans.

12 Temmuz, XRP’nin yükselişine işaret etti. Ancak, 20 Temmuz’da, tokenin de fiyatta büyük bir düşüş yaşadığı yükselen bir kama paterni oluşturdu.

20 Temmuz’da 0,37 dolardan işlem görüyordu. Kripto şu anda düşüş eğilimi gösteriyor ancak yatırımcı ilgisi şimdi her zamankinden daha güçlü. Tokenin RSI’si bu yazı itibariyle 55.66 civarında yükseliyor. Satın alma baskısı veya talebindeki istikrarlı artışla birlikte, XRP’nin MFI veya Para Akışı Endeksi önümüzdeki 24 saat içinde yükseliyor gibi görünüyor.

Featured image from The Daily Hodl, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *