«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Web3 Altyapı Girişimi Coinshift, 15 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Web3 Altyapı Girişimi Coinshift, 15 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

62343acb975e680906e78e32_Coinshift-Logo@3x

Kripto para piyasasının gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki yatırımlar da artış göstermeye başladı. Birçok şirket yapılan finansman turlarında önemli gelirler elde ediyor. Bu kez merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO) ve Web3 firmaları için hazine yönetimi araçları sağlayan Hintli bir kripto girişimi olan Coinshift, yeni Blockchain ağlarına genişlemeyi planlarken A Serisi finansman turunda 15 milyon dolarlık yatırım aldı.

Coinshift Aldığı Yatırım ile Ethereum ve Polygon Ağlarınına Genişlemeyi Planlıyor

Kripto girişimi olan Coinshift, A Serisi finansman turunda 15 milyon dolarlık yatırım aldı. Coinshift, finansman turunda elde ettiği gelir ile beraber platformunu Ethereum ve Polygon ağlarının ötesine genişletmeyi planlıyor.

web3 altyapi girisimi coinshift 15 milyon dolarlik yatirim aldii

The Block’un haberine göre; Coinshift, Tiger Global’in Sequoia Capital India, Alameda Ventures, Spartan Group, Ethereal Ventures, Polygon Studios ve diğerlerinin katılımıyla tura öncülük ettiğini söyledi. Ayrıca yatırımcılar arasında Product Hunt ve Weekend Fund’ın kurucusu Ryan Hoover, OpenSea operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Shiva Rajaraman ve FalconX’in kurucusu Prabhakar Reddy yer aldı.

Coinshift CEO’su Tarun Gupta konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Mevcut V1 platformumuz ödemelere daha fazla odaklanıyor. Şimdi çok zincirli bir hazine altyapısı oluşturuyoruz ve bu, ilk günden itibaren yedi zincirde kullanılabilecek.

 

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *