«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Vodafone, Metaverse’deki İlk Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Vodafone, Metaverse’deki İlk Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

vodafone-780x470

Birçok farklı alandan şirket metaverse dünyasına adım atıyor. Özellikle birçok şirket metaverse dünyasında mağaza açarak hizmetlerini sanal dünyaya taşımaya çalışıyor. Bu kez metaverse‘de mağaza açmaya hazırlanan isim uluslararası telekomünikasyon şirketi Vodafone oldu.

Vodafone, Metaverse’e Adım Atıyor

Vodafone‘dan yapılan açıklamaya göre, ilerleyen dönemlerde Decentraland’de “66,-1 parsel” lokasyonunda açılacak olan Vodafone Metaverse Mağaza’da müşterileri kişisel dijital asistan karşılayacak.

Vodafone’un yeni nesil perakende anlayışına uygun olarak tasarlanacak mağazada müşteriler, yeni nesil bir dijital deneyim yaşayarak teknolojiyle ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Öte yandan Vodafone’un ürün ve hizmetlerine de ulaşabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Vodafone olarak, yeni nesil perakendecilik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Tüm kanallarımızı müşterilerimizin deneyimine ve ihtiyaçlarına odaklayarak tasarlıyor ve değişen alışveriş eğilimlerine uygun bir şekilde yenilikler yapmayı sürdürüyoruz. Çoklu kanal stratejimizle müşterilerimize Vodafone ekosisteminin her köşesinde ürün ve hizmetlerimize ulaşabilme imkânı sunuyoruz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse benzer şekilde Turkcell de metaverse’de mağaza açmaya hazırlanan şirketler arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *