«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. VeChain 100 Milyon Dolarlık UFC Pazarlama Anlaşmasını Nasıl Gerçekleştirdi?

VeChain 100 Milyon Dolarlık UFC Pazarlama Anlaşmasını Nasıl Gerçekleştirdi?

VeChain-100-Milyon-Dolarlik-UFC-Pazarlama-Anlasmasini-Nasil-Gerceklestirdi.png

VeChain Vakfı ve Ultimate Fighting Championship (UFC) ilan edildi çok yıllı bir pazarlama işbirliği. Ortaklar, anlaşmanın blockchain tabanlı organizasyon ve karma dövüş sanatları organizasyonu için “pazarlama alanında çığır açmayı” amaçlayan “türünün ilk örneği” olduğunu iddia ediyor.

İlgili Okuma | VeChain (VET) Neden %40 Rallinin Eşiğinde Olabilir?

Bu anlamda, VeChain Vakfı, “önemli UFC varlıklarına benzeri görülmemiş bir entegrasyon düzeyine” sahip olacak. Buna canlı etkinlikler, yayın özellikleri, arena içi tanıtım ve yalnızca UFC dağıtımı için ayrılmış orijinal içerik dahildir.

UFC tarafından sağlanan veriler, 175 ülkede karma dövüş sanatları etkinliklerine maruz kalan 900 milyondan fazla hane olduğunu iddia ediyor. Bu sayıların yalnızca %1’i VeChain (VET) ekosistemine girmeye karar verirse, ağ benimseme düzeylerinde büyük bir artış görecektir.

VeChain’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Sunny Lu, ortaklık hakkında şunları söyledi:

Kurumsal olarak en çok benimsenen Katman 1 genel Blockchain olan VeChain’in, sürdürülebilirlik gibi büyük küresel hedeflerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmada blockchain teknolojisinin kritik olduğu konusunda farkındalığı artırmak için en hızlı büyüyen sporla güçlerini birleştirdiği tarihi bir andır. Bu, UFC ile çok yıllı bir ilişkinin sadece başlangıcı ve gerçekten birlikte dünyayı değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz.

UFC Küresel Ortaklıklar Kıdemli Başkan Yardımcısı Paul Asencio, VeChain’in kripto alanındaki rolünü kabul etti ve büyük bir UFC ortağı oldukları için heyecanını dile getirdi. Asencio ekledi:

VeChain’in kamu ve özel sektörün karbon nötr hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için gerçek dünya blok zinciri uygulamalarını kullanma konusundaki uzmanlığı, desteklemekten gurur duyduğumuz bir çabadır. Blockchain teknolojisinin gelecek nesiller için çevremizi korumak için kullanılabileceğine dair olumlu bir mesajı teşvik etmek için UFC’nin dünya çapındaki popülaritesinden yararlanmak için VeChain ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

VeChain UFC Anlaşmasından Nasıl Yararlanacak?

Açıklamaya göre VeChain, UFC’nin resmi avcı sıralaması unvanına sahip olacak, bu, blok zincirine görünürlük sağlamak ve ağa daha fazla kullanıcı çekmek için tasarlandı. Sıralamanın başlığı “UFC Ranking Powered by VeChain” olacak.

İşbirliği ayrıca, tüm etkinliklerinde UFC Octagon içinde VeChain markalı bir varlık sağlayacaktır. Görünürlük, Görüntüleme Başına Ödeme etkinliklerine, UFC dijitaline ve sosyal medya platformuna ve mekan içi etkinliklerine kadar genişleyecektir.

UFC ve blok zinciri tabanlı kar amacı gütmeyen kuruluş, benzersiz içerik oluşturmak ve kurumsal faaliyetler geliştirmek için işbirliği yapacak. UFC sporcuları, VeChain elçileri olarak hareket etmeleri ve ağın görünürlüğünü ve potansiyel benimseme düzeylerini daha da güçlendirmeleri için finansal teşvikler alacaklar.

Ortaklık, 11 Haziran Cumartesi günü Singapur Kapalı Stadı’nda Teixeira vs. Prochazka’da başlayacak.

İlgili Okuma | VeChain’in %90 Ralli Sonrası Neden Yakıtı Bitebilir?

4 saatlik grafiğinde %3’lük bir kâr kaydettiği için, bu yazının yazıldığı sırada VET’in fiyatı haberlere biraz tepki veriyor gibi görünüyor.

VeChain VET VETUSDT
VET fiyatı yatay hareket ediyor, ancak 4 saatlik grafikte son zamanlarda bazı artışlar var. Kaynak: VETUSDT İşlem Görünümü

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *