«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Tron (TRX), Fiyatlar Destek Noktasından Ayrıldıkça Kazançlarını Genişletiyor

Tron (TRX), Fiyatlar Destek Noktasından Ayrıldıkça Kazançlarını Genişletiyor

Kripto piyasasının geri kalanı çılgın bir durumdayken, Tron (TRX) fiyat hakimiyeti, fiyatı destek hattından uzaklaştığından üst üste ikinci gün devam ediyor. Tron şu ana kadar hızlı bir toparlanma yaşadı.

TRX/USD, dünkü 0,06383$’da kaydedilen en düşük seviyesinin aksine bugün %3’lük bir artışa ve 0,06631$’lık gün içi en yüksek seviyesine yükseldi. Geri tepme, TRX’in birkaç gündür kırmızı bölgede hareket etmesinden sonra görüldü.

Günlük grafikte görülen çapraz sinyaller genellikle bir düşüş trendine işaret ediyor ancak bir şekilde bir boğa koşusunu tetikledi.

İlgili Okuma | Tezos (XTZ) Fiyat Hareketi, Yaklaşan Fiyat Düşüşünü Gösteriyor

TRON RSI 49.85 Direnç Çizgisini Geçecek

Bu, RSI’nın 49.85 direnç seviyesini geçtiği görülür görülmez test edilecek. TRX/USD çiftinin mevcut fiyatı 0,064 ABD doları ve son 24 saat içinde %2,15 düştü. Buna ek olarak, işlem hacimleri bir gecede görüldüğü gibi 1,89 azaldı. TRX ayılarının önümüzdeki günlerde yükseleceği görülüyor.

Birkaç gün önce, teknik göstergelerin tümü, yatırımcıların güvenini geri kazanmak ve bir boğa koşusu için gaza basmak için 0,07 dolarlık direnç seviyesini geri alması gereken Tron için düşüş eğilimi gösteriyor.

Ancak, ayıların piyasada zaten yakalanmış olduğu düşünüldüğünde, ihtimaller yükseliş bakış açısı lehine değil gibi görünüyor. Destek seviyesi 0,06 $’a geri çekildiğinde, boğaların piyasayı geri kazanmak için ihtiyaç duyduğu kırılma noktasıdır.

Crypto total market cap at $1.02 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Boğalar Tekneyi Yatırabilir mi?

TRON’un RSI, ayıların hakimiyetini engelleyen yükseliş serisini sürdürememesinin ardından 40.85 civarında işlem görüyor. Şu anda, RSI çizgisi, işlemlerin 14 günlük ortalama çizgisinin altında gerçekleştiğini gösteren bir sapma ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, direnç çizgisini izleyen boğalar için cennette sorun demektir. Ayılar kırmızı çizgiyi domine etmiş görünüyor ama boğalar tekneyi yatırabilir mi? TRX satış baskısını yenebilir mi? Tron bugün fiyatlarda yükseliyor ve boğalar kesinlikle her şeyin gerçekten mümkün olduğunu ima ederek başı çekiyor.

İlgili Okuma | Kırmızı Tarlalarda Fiyat %5,84 Yükselirken BNB Yeşilde Basıyor

Tron, ilk günden beri Ethereum’u geride bırakmaya çalışıyor. DeFi uygulamalarını ve akıllı sözleşmeleri destekleyen bir platformdur. Tron, interneti merkezden uzaklaştırmak ve Google ile Facebook’tan daha iyi performans göstermek istiyor.

Kullanıcıların ağın depolama, CPU, RAM ve diğer kaynaklarını kullanmak için TRX satın alması ve elinde tutması gerekecektir. Bunu takiben, kullanıcılar ağ üzerinde serbestçe işlem yapabilir.

Featured image from AAX Academy, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *