«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Token’ın Fiyatı Yükselmeye Devam Ederken GNOX APE ve MATIC’i Geçmeye Hazır

Token’ın Fiyatı Yükselmeye Devam Ederken GNOX APE ve MATIC’i Geçmeye Hazır

GNOX ve kripto piyasaları, aylarca süren durgunluktan yavaş yavaş toparlanıyor. Ve suçlanacak olan sadece kripto kışı değil, başka faktörlerin de bir karmaşası devreye giriyor.

Tüccarlar ve yatırımcılar şimdi en kazançlı ve gelecek vaat eden kripto para birimlerini ve mavi çip GNOX gibi projeleri arıyorlar.

Etkileyici iş modeliyle birçok kripto uzmanı, fiyat artışı açısından APE ve MATIC’i gölgede bırakması beklenen yeni bir DeFi türü veya akıllı para olan token üzerine bahis yapıyor.

İlgili Okuma | Kırmızı Tarlalarda Fiyat %5,84 Yükselirken BNB Yeşilde Basıyor

GNOX Satış Öncesi Fiyat Ani Artış %60

Gnox, yeni başlayanlar için bile kullanışlı olan, devrim niteliğinde ve kullanıcı dostu bir Merkezi Olmayan Finans kazanma aracıdır. Açıkça görülüyor ki, tokenin satış öncesi fiyatı henüz piyasaya sürülmemiş olsa bile %60 arttı.

Gnox henüz Ağustos 2022’de piyasaya sürülmedi, ancak bugüne kadar özel ve kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayan büyük satış öncesi kazançlar elde etti. Lansman öncesi aşamada bile muazzam büyümesi, EOS ve Binance Coin (BNB) ile karşılaştırılabilir.

Gnox, DeFi alanındaki yeni başlayanlar için kesinlikle çok uygun çünkü platformu, kriptodan pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcılara elverişli hale getirildi.

APE ve MATIC Fiyat Pompalarının Keyfini Çıkarın

APE ve MATIC ayrıca, Bored Ape Yacht Club APE jeton fiyatı %20 arttığı için önemli fiyat artışlarının keyfini çıkarıyor ve bu, Polygon’un %16 artan MATIC fiyatı ile aynı.

Polygon kısa süre önce, özellikle MATIC’in çok imrenilen Disney hızlandırıcı programının bir parçası olarak seçildiğinin kamuoyuna açıklanmasından bu yana, MATIC’e ivme kazandıran bir ETH yükseltmesini duyurdu.

Bu sol ve sağ işbirlikleri ve geliştirme, MATIC’in son birkaç gün içinde %60’ın üzerinde yükselen fiyat artışının yolunu açtı. Dahası, MATIC geçmişte görüldüğü gibi hızlı bir şekilde %126’nın üzerine çıktı ve bu tokeni belirli bir zamanda kripto para birimleri arasında yüksek performans gösterenlerden biri haline getirdi.

İlgili Okuma | Shiba Inu Balinaları Ticaret Hacmi SHIB Kritik Destek Tutarken %640 Arttı

Crypto total market cap at $1.03 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Pasif Gelir Vaadi

Gnox, finansal çekişmelerdeki aracıları ortadan kaldırmanın yanı sıra pasif gelir fırsatları vaat ediyor. Aynı zamanda bir hazineye sahip olan ilk protokoldür. DeFi’yi basitleştirmeyi ve tüm yatırımcılar için kolay çalıştırmayı amaçlar; giriş seviyeleri için bile.

Düşük risk iştahı olanlar için Gnox bir cennet çünkü bu platform herkesin uzun adımlar atmadan borç verme ve likidite protokollerine erişmesine izin veriyor. Tek şart, GNOX satın alıp elinde tutmak ve ardından bundan pasif gelir elde etmeye başlamak.

Gnox, pasif gelir sağlamanın yanı sıra farklı DeFi aktiviteleri için platform olmayı da hedefliyor. Gelecekte, Gnox ayrıca NFT staking ve bir toplayıcı araçla birlikte merkezi olmayan bir borsa başlatmayı planlıyor.

Gnox başlatıldığında, protokol %100 merkezi olmayan ve sıfır insan müdahalesi ile tasarlanacak.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *