«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Terra (LUNA) ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıların En İyi Seçimi!

Terra (LUNA) ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıların En İyi Seçimi!

Son-Gunlerin-Parlayan-Yildizi-Terra-LUNA-Icin-Yeni-Tahminler

Bir kripto analisti olan Jason Pizzino, Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve diğer bu üç altcoinin Mart ayında yatırımcılarına en çok kazandıran coinler olduğunu söylüyor. Pizzino, merkezi olmayan finans ödeme ağında bulunan Terra’nın yaklaşık bir ay gibi bir süre içerisinde 43 dolardan 100 dolara kadar yükseldiğini vurguluyor ve güçlü bir grafik sergilediğini söylüyor. Ayrıca Pizzino sözlerine şunları ekliyor:

“LUNA, benimsenen birçok kalıbın dışına çıktı ve birçok direnç seviyesini geçmeyi başardı. Artık LUNA, daha yüksek fiyat seviyeleri için konsolide olmaya hazır. Dolayısıyla özellikle LUNA/BTC grafiğine bakıldığında LUNA, hem iyi performans gösteriyor hem de gelecek vadediyor. LUNA, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru gitmeye hazırlanıyor.”

ATOM ve NEAR Şaşırtabilir
Ayrıca Pizzino, Cosmos (ATOM)’un da grafiklerine bakıldığında yükseliş için eğilim gösterdiğini ve dolayısıyla hızlı bir yükseliş yaşayabileceğini düşünüyor. Pizzino, ATOM/BTC grafiklerinde ATOM’un yeni zirvelere çıktığını ve daha yüksekleri hedeflediğini vurguluyor.

Bu iki altcoine ek olarak Pizzino, ölçeklenebilirlik ve istikrar odaklı bir blockchain olan Near (NEAR)’ın da yükselme eğiliminde olduğunu vurguluyor. Kripto analisti Pizzino, uzun vadede yükseliş ve kar bekleyen yatırımcılar için NEAR’ın iyi bir seçenek olduğunu belirtiyor. Ayrıca pizzino, NEAR’ın 10 doların üzerine hatta 14 dolara kadar çıkabileceğini bildiriyor.

FTT 50 Dolar Olabilir mi?
Tüm bunlara ek olarak Pizzino, bir kripto borsası olan FTX’in yerel kripto birimi olan FTT’nin de bu altcoinler arasına girdiğini söylüyor. Pizzino, FTT’nin 24 Şubat’ta yaşanan piyasadaki korku dolayısıyla satışların artmasına rağmen 40 dolarlık direncin üzerinde sağlam kalabildiğini belirtiyor. Ayrıca Pizzino, bu zamandan sonra da FTT’nin yükselişe geçtiğini vurguluyor ve düşüş trendini kırdığının altını çiziyor. Bunlara ek olarak Pizzino, FTT’nin 44 doların altına düşmeyeceğini öngördüğünü ve 50 doların üzerine çıkabileceğini düşündüğünü söylüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *