«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Synthetix (SNX) Fiyatı, Pazartesinin En Büyük Kazancı, %100 Balon Oranı

Synthetix (SNX) Fiyatı, Pazartesinin En Büyük Kazancı, %100 Balon Oranı

Synthetix merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun yerel belirteci olan SNX fiyatıyla işlem yapmak için hafta sonu 18.000 doların altına düştükten sonra, haftayı başlatmak için %100’den fazla kazandı.

SNX, Pazartesi günü en büyük yükselişe sahip hisse senedi olduğunu kanıtladı. CoinMarketCap verilerine göre, tokenin 24 saatlik işlem hacmi %1200’den fazla artarak 322 milyon dolara yükseldi.

Bu, yatırımcıların, geçen haftaki düşük performansına rağmen, teklife sunulduğu için tokene para döktüğünü gösteriyor. Ek olarak, SNX’teki bu ani büyüme, yeni işlevinin bir sonucu olarak artan günlük ağ hacmi tarafından desteklenmektedir.

Önerilen Okuma | Bitcoin, Batan Kripto Pazarına Biraz Rahatlama Olan 20K Doların Üzerine Geri Tırmanıyor

Synthetix, çok çeşitli kripto ve kripto dışı varlıklara zincir üzerinde maruz kalma sağlayan bir Katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Kısa süre önce likidite sağlayıcısı Curve Finance ile ortaklık kurarak sETH/ETH, sUSD/3CRV ve sBTC/BTC için Eğri havuzları oluşturarak yatırımcıların sETH gibi sentezleri daha uygun fiyatlarla Ether’e (ETH) dönüştürmelerini sağladı.

Synthetix Token Yedi Günde Yarıya Tırmanıyor

Synthetix tokeni, yazı yazılırken geçen haftaya göre yüzde 50 artışla 3,05 dolardan satılıyor. Son fiyat artışı, tokenin devam eden piyasa erimesinden açığını silmesine yardımcı oldu.

SNX’in fiyat artışı, yalnızca haftanın başında Bitcoin’i çevreleyen iyimser algılara değil, aynı zamanda yatırımcıların synth yerine jeton tutma isteğine ve protokolün ticaret ücretlerinde beş kat daha fazla 1 milyon dolardan fazla üretme yeteneğine de atfedilebilir. BTC’nin günlük performansından daha fazla.

Token sahipleri, Synthetix sözleşmelerine katılmak için merkezi olmayan bir platform olan Mintr’i kullanarak SNX’lerini teminat olarak taahhüt ettiğinde, sentetik varlıklar oluşturulur. Şu anda protokol, sentetik fiat para birimlerini, kripto para birimlerini ve emtiaları desteklemektedir.

SNX Küresel Sıralamada 87. Sırada

Synthetix madeni parası 52 haftanın en düşük seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor. Bitcoin fiyatındaki herhangi bir düşüş, SNX fiyatının da düşmesine neden olabilir.

Yaklaşık 20.000 kripto para birimi arasında, SNX kripto 87. sırada listelenmiştir. SNX kripto para birimi Binance ve Uniswap gibi kripto borsalarında işlem görebilir.

Kripto para piyasası, değerlemesi bir önceki güne göre %8,5 artarak 879 milyar dolara ulaştığı için canlanma belirtileri gösteriyor. Bununla birlikte, kripto piyasasının bir bütün olarak muazzam bir istikrarsızlık anı yaşadığını kabul etmek önemlidir.

Featured image from Cryptona, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *