«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Storj (STORJ) – Göreceli Olarak Duyulmamış Bir Kripto

Storj (STORJ) – Göreceli Olarak Duyulmamış Bir Kripto

STORJ’nin (“depolama” olarak telaffuz edilir) fiyatı son 24 saatte yüzde 30’un biraz üzerinde arttı. CoinMarketCap’e göre, bir ETH tokeni olan STORJ, piyasa değerine göre 88. en büyük madeni paradır.

Cuma günkü NFT güncellemesi sayesinde token önemli bir artış yaşadı. STORJ, 24 saatin en düşük seviyesinden yüzde 43 artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,97 dolara ulaştı.

Şu anda, CoinMarketCap istatistiklerine göre, kripto para son 24 saatte yüzde 30,73 oranında kayda değer bir artışla 0,9273 dolardan satılıyor. Ek olarak, piyasa değeri önceki gün 245 milyon dolardan bugün 371 milyon dolara yükseldi.

STORJ, paylaşılan bulut depolaması için bir platformdur. Dosyaları büyük veri merkezlerine göndermek yerine, kullanıcılar bunları ana bilgisayarın bağımsız bilgisayarlarında depolayabilir.

STORJ Güçlü Destek Aldı

Ana bilgisayar olarak kalifiye olmak için iki gereksinimin karşılanması gerekir: sağlam ve hızlı bir internet bağlantısı ve terabaytlarca depolama alanı. Kullanıcılar, başkalarının dosyalarını bilgisayarlarında saklayarak para kazanabilirler.

STORJ’i benzersiz biletler, müzik, spor NFT varlıkları ve oyun depolamak için benimseyen büyük işletmelerle ilgili bir duyuru, tokenin fiyatında keskin bir artışa neden oldu. Europa Labs, Amuzed ve Ultimate Division, şirketin en yeni NFT müşterileridir.

Önerilen Okuma | Devam Eden Piyasa Kargaşasında Büyük Bir Dayak Alan En İyi 5 Kripto

Crypto total market cap at $941 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Amuzed, kullanıcıların en sevdikleri sanatçıların müziklerini NFT’leri kullanarak dinlemelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir müzik oyun platformudur. Ultimate, katılımcılara Ultimate Division Tokens (TKDS) kazanabilecekleri futbol temalı bir metaverse oyunu sağlarken, Europa Labs müşterilerin tercih ettikleri veri platformlarında hesaplama yeteneklerini geliştirmek istiyor.

Önerilen Okuma | Cosmos (ATOM) Fiyatı %12 Artıyor – Direnci Kırabilir mi?

Yeşil Mumlar Yükseliş Potansiyeli Gösteriyor

Benzer şekilde, STORJ için 24 saatlik işlem hacmi yüzde 100’den fazla artarak yüzde 127.94 artışla 408.455.560 dolara ulaştı.

STORJ/USDT günlük grafiğini incelediğimizde, STORJ fiyatı 13 Haziran’dan beri yeşil mumlar gösteriyor.

Bu eğilim, günlük grafikte tokenin hareketin en yüksek yeşil mumunu kaydettiği Cuma gününe kadar küçük geri çekilmelerle devam etti.

Son 10 günde, varlığın fiyatı yüzde 130 artarak 0,4005 dolardan şu anki 0,80 dolara yükseldi.

Göreceli olarak duyulmamış kriptonun gelecekte bu büyümeyi sürdürüp sürdüremeyeceği veya sadece başka bir “tek vuruş” harikası olup olmayacağı görülecektir.

Featured image from CyberBump, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *