«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Stepn GST Token Slaytları 97%

Stepn GST Token Slaytları 97%

Stepn (GST), fitness endüstrisinde kripto para birimleri ve blok zinciri kullanarak rekabet ediyor.

Stepn, Solana üzerine kurulu ve uygulama geliştiricisi FindSatoshi Lab tarafından üretilen ve kullanıcıların koşu, koşu veya yürüyüş yaparak para kazanmalarını sağlayan bir akıllı telefon yazılımıdır.

Ancak bu düşüş piyasasının etkisi altında, GST’nin (Yeşil Satoshi Tokenleri) fiyatı 1 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düştü. Kripto para şu anda 0,18 dolardan işlem görüyor ve 28 Nisan’daki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 9 dolardan yüzde 97’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Ekosistemin patlamasını önlemek için, madeni paranın o ay olduğu gibi bir kez daha alıcıları çekmesi gerekiyor.

Önerilen Okuma | Bitcoin 17K $’a Düştükten Sonra 20K $’ın Üzerinde Sabit – Yeşile Yavaş Bir Tırmanış mı?

3 Milyon Stepn Kullanıcısı GST Fiyatını Artırmaya Yardımcı Olabilir mi?

NFT tabanlı egzersiz uygulaması her ay 3 milyon aktif kullanıcı topladı. Yüksek müşteri sayısı göz önüne alındığında, piyasa uzmanları bunun GST fiyatının biraz artmasına neden olup olmayacağını merak ediyor.

Fitbit’e benzer şekilde Stepn, uygulamanın aktivitelerinizi ve adımlarınızı saydığı GPS tabanlı bir oyundur. Koşmaya başlamak için sanal bir çift spor ayakkabı edinmelisiniz. Bu yeni basılan NFT’ler, daha iyi bir çift satın almak için olası bir kâr için piyasada yeniden satılabilir.

Bu arada, Stepn uygulaması bir koşu bandıyla veya elektrikle çalışan başka bir spor salonu ekipmanıyla çalışmaz: bacaklarını kullanmalı ve evin dışına koşmalısın.

İki ay önce, Web3 çalışanları Crypto Twitter’da sadece koşarak 30 dolara kadar kazanmakla övünürdü. O zamanlar, bir çift Stepn’in NFT spor ayakkabısı 600 dolara mal oldu (SOL olarak fiyatlandırıldı).

Crypto total market cap at $905 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

GST Fiyatı Düşüyor

Fiziksel egzersiz yapanlar GST kazanabilirler. Farklı spor ayakkabı türleri, GST’yi değişen oranlarda iade eder; Bir spor ayakkabının verimlilik özelliği ne kadar iyiyse, kullanıcının dakika başına kazanabileceği GST o kadar fazladır. GST’nin zirvesinde, yaklaşık 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Şimdi, GST sadece 18 sent ve giriş seviyesi bir ayakkabı NFT ile birkaç mil koşmak size 1 dolardan daha az kazandıracak, bu da kısa bir mesafe koşarak kazanabileceğiniz 30 dolardan çok uzak.

GST, tokenin fiyatının 1 dolara yakın olduğu bu ayın başlarında en popüler kripto para birimiydi; ancak heyecana ve 8 Haziran’daki yüzde 30’luk artışa rağmen GST’nin fiyatı daha da düştü.

GST’nin yalnızca 23 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve CoinMarketCap’te 529. sırada. GMT’nin piyasa değeri, 28 Nisan’daki zirvesinde 4,17 dolardan ve 2,2 milyar dolardan 365 milyon dolara düştü.

Önerilen Okuma | ApeCoin Mayıs’ta Piyasa Değerinden 2,5 Milyar Dolar Düştü – Yatırımcı İştahı Soluyor mu?

Featured image from RationalInsurgent, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *