«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. SON DAKİKA: Bu adam çıldırmış olmalı, 125 milyon dolar değerinde daha Bitcoin satın aldı!

SON DAKİKA: Bu adam çıldırmış olmalı, 125 milyon dolar değerinde daha Bitcoin satın aldı!

Bitcoin-UST.png

Bitcoin satın alma adeta bir yarışa dönüşmüş durumda. Ancak öyle biri var ki kimseye fırsat vermek istemiyor gibi. Zaten daha önce yaptığı açıklamalarla en çok varlığa sahip olmak istediğini beyan etmişti.

Herkesin yakından tanıdığı Terra’nın kurucusu Do Kwon, tekrar BTC aldı. Çılgınca alım yapan Kwon, önemli bir para ödedi. Bitcoin’in kurucusundan sonra en fazla varlığa sahip olmak isteyen Do Kwon, farklı planları olduğu herkes tarafından biliniyor. Hem kurumsal hem bireysel yatırımcılar ise, Kwon’un alım yapmasından artık endişe duyuyor.

Terra sahibi Do Kwon, Bitcoin satın almak için yine rezervlerini bahane etti. Luna’nın kurucusu Do Kwon, UST doları stablecoin için rezerv olarak kullanmak üzere 125 milyon dolar değerinde bir Bitcoin daha satın aldı.

Blockchain verileri, transferin Salı günü gerçekleştiğini kaydetti. 125 milyon dolar daha satın alınan iki haftalık bir duraklamanın ardından saat 11:00 UTC’de yapıldığını gösteriyor.

Satın alma işlemi, UST stablecoin için kullanılacak olsa da yatırımcıların aklında soru işareti oluşuyor. Geçtiğimiz dönemlerde de hem rezerv hem de sepette bulundurmak için Bitcoin satın aldığını bizzat kendi ağzından duymuştuk.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *