«
 1. Anasayfa
 2. Blockchain
 3. Solana ve Çığ, Kripto Piyasası Yeni Arka Rüzgarlara Sahipken Kazançlara Hazır

Solana ve Çığ, Kripto Piyasası Yeni Arka Rüzgarlara Sahipken Kazançlara Hazır

Solana-ve-Cig-Kripto-Piyasasi-Yeni-Arka-Ruzgarlara-Sahipken-Kazanclara.png

Geçtiğimiz birkaç gün içinde piyasa, kripto para birimleri için uygun oldu ve bu da onlara önemli bir destek sağladı. Son yedi gün içinde önemli artış gösteren para birimlerinden ikisi Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX). Yatırımcılar, kripto para piyasasının son büyüme eğilimlerinin bir sonucu olarak da iyimser.

Göre CoinGecko Verilere göre, SOL şu anda 45.04$’dan işlem görüyor ve 7 günlük %37,2’lik önemli bir artış yaşadı. Yaklaşık dokuz ay önce, 6 Kasım 2021’deki 259.96$’lık zirvesinden hala %82 aşağıda.

İlgili Okuma | Ben Caselin ile AAX-Lightning Network Entegrasyonu ve TARO Protokol Uygulaması Üzerine Bir Röportaj

AVAX, son yedi gün içinde %49,4’lük muhteşem bir artışla mükemmel bir performans sergiledi. Sonuç olarak, şu anki fiyatı olan 25.29$, son 24 saatte %5.8 arttı. Ayrıca, sekiz ay önce olan 21 Kasım 2021’deki 144,96 $’lık ATM’sinin de %82 altında.

Kripto Piyasası İyileşme İşaretleri Gösteriyor

“Kripto kışı”, şüphesiz her kripto tüccarının şu anda dile getirdiği ifadedir. 2021’de 3 trilyon dolara ulaştıktan sonra, kripto para birimlerinin piyasa değeri keskin bir düşüşle 1 trilyon dolara, yaklaşık 2 trilyon dolarlık bir kayıp yaşadı.

Cryptocurrency tarihinde, bir dizi iyi bilinen ayı piyasası olmuştur. Yine de, 2022’deki, merkezi olmayan finansal sistemlerin aşırı testleri ve ticari kaldıracın aşırı kullanımı nedeniyle özellikle dikkat çekicidir. Ancak, yoğun fırtına şimdi yavaş yavaş azalıyor.

ticaret görünümü
SOL şu anda günlük grafikte 45$’dan işlem görüyor | Kaynak: Tradingview’den SOLUSDT

Diğer cesaret verici ekonomik verilerle birlikte, Temmuz ortasındaki kripto para fiyatlarındaki son artış, ayı piyasasının yavaş yavaş tersine döndüğünü ve kripto para birimi endüstrisinin toparlanma yolunda olduğunu gösteriyor.

Solana ve Çığ Kurtarmada

Çoğu madeni para, servet bulmak ve değer artışı sağlamak için kendilerinden daha iyi olmaya çalışır. Bu kripto para birimleri büyüdükçe, yatırımcılar onları daha güvenilir olarak görecek ve bu da çekiciliğini artıracaktır.

Bu nedenle Avalanche’ın (AVAX) son fiyat artışı, değerini geri kazanmaya hazırlanıyor olabilir. Kripto topluluğu, Avalanche para biriminin bu ay Haziran ayının en düşük seviyesi olan 13 dolardan sağlam bir toparlanma elde ettiği için bu ay geri dönebileceğine inanıyor.

AVAX, Ethereum rakibi olarak tanınmakta olan bir blok zinciri sistemidir. Madeni para ayrıca, baskı altında bile iyileşmek için gereken kaynakların yanı sıra başarılı olma kapasitesine sahip olduğunu da gösterdi.

İlgili Okuma | Ethereum Birleşmesi: ETHBTC Risk İştahının Geri Dönüşünü Nasıl İpuçları Verebilir?

Öte yandan, tanınmış blok zinciri ağı Solana (SOL), Haziran ayındaki en düşük 25 dolardan güçlü bir geri dönüş yaptı. Ek olarak, değerini geri kazanmak ve Mayıs ayında 95 dolara ulaşması için hala yardıma ihtiyacı var.

Ayrıca, bir grup fintech uzmanına göre Finder.comSolana (SOL) 2022’nin sonunda 45$’a kadar bir değer artışı görecek. Panel, SOL’un 2025’te 166$ ve 2030’da 512$ civarında olacağını tahmin ediyor.

          Featured image from Flickr, chart from Tradingview.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *