«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Solana %14 3 Günlük Ralli ile Parlıyor

Solana %14 3 Günlük Ralli ile Parlıyor

Son 24-dört saat içinde, Solana (SOL) 35,00$ destek seviyesinin üzerinde güçlü bir pozisyon korudu ve toparlanma gösteren bir geri dönüş paterni sergiledi.

Bu yazı itibariyle SOL, Coingecko’nun verilerine göre son yedi gün içinde %13 artışla 36.86 dolardan işlem görüyor. SOL şu anda son 24 saatte %24 düşüşle 1.177.991.581$ işlem hacmine sahip.

SOL için destek bölgesi 20 ila 30 dolar arasındadır. SOL, destek bölgesine düştükten sonra 24 gün boyunca yatay bir piyasadaydı ve nihayetinde kripto para birimi mütevazı bir geri dönüş yapmaya başladı.

Solana 3 Günlük Yükseliş: Boğalar Sorumluluğu Alır

Solana’nın fiyatı, son haftalarda feci bir düşüşün ardından övgüye değer bir tersine dönmeye başladı. 31 $ ‘daki en düşük seviye Haziran ayının son gününde yazıldığından, boğalar yüzde 14’lük bir artış kaydetti. üç günlük ralli 5 Temmuz’dan itibaren.

8 ve 21 günlük basit hareketli ortalamaların (SMA) altın haçı, Bulls’a 6 Temmuz’da geçerli bir giriş sinyali verdi. 35 dolarda, zayıf pozisyonları sarsmak için kısa bir likidite avı yaşandı.

Önerilen Okuma | Bitcoin 22.000 Dolar Seviyesine Çıkıyor – Ancak Tüm BTC Yatırımcıları Sevinmiyor

Tüccarlar şu anda orijinal ticaretinin geçersizlik seviyesini SMA’ların altına ayarlayan “FOMO” tüccarlarını gözlemliyorlar.

Günlük fiyat grafiğinde Solana’nın fiyatı yükselen trend çizgisine yakın kalmaya çalışıyor. Yükselen eğriden ayrıldıktan hemen sonra, SOL yatay menzile bağlı alan içinde konsolide oluyor.

Bununla birlikte, kripto para birimi, konsolidasyon döneminden bir çıkış kaydederek yükselen eğriye dönebilir.

Bu olumsuz iklimde, tokenin yükselmesi için yükselen ivmesini de sürdürmesi gerekiyor. Sonuç olarak hacim, kripto paranın açığa satış baskısı yaşadığını ve satıcıların tokeni yatay menzile bağlı alanda yakalamaya çalıştığını gösteriyor.

SOL total market cap at $12.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

SOL, NFT Piyasalarında ETH’den Daha İyi Performans Göstermeye Hazır

Mevcut tüm merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) hakkında bilgi ve içgörü sağlayan bir platform olan DappRadar, ucuz gaz fiyatları ve giriş kısıtlamaları nedeniyle SOL’un NFT pazarlarındaki ana blok zinciri olarak Ethereum’u (ETH) potansiyel olarak geçebileceğini belirtti.

DappRadar, başta ETH olmak üzere diğer blok zincirlerinin işlem hacmindeki düşüşe rağmen, SOL işlem hacminin arttığına dikkat çekti.

Önerilen Okuma | Ethereum (ETH) Yüksek Vitese Geçiyor – Artı İşareti 1,250 Dolarda Kilitlendi mi?

DappRadar, en son analizinde, kripto piyasasının hızlı düşüşüne rağmen Solana’nın NFT pazarında son derece iyi performans gösterdiğini tespit etti.

Araştırmaya göre satış hacmi açısından Solana diğer blok zincirlerini de geride bıraktı.

DappRadar’a göre Solana ve Avalanche, işlem hacminde sırasıyla yüzde 21 ve yüzde 15 artışla net kazananlar oldu.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *