«
 1. Anasayfa
 2. Ethereum
 3. Snoop ve Gary Vee, Ice Cube’un BIG3 NFT’lerine Sahip Bir Basketbol Takımının “Sahipliğini” Aldı

Snoop ve Gary Vee, Ice Cube’un BIG3 NFT’lerine Sahip Bir Basketbol Takımının “Sahipliğini” Aldı

Snoop-ve-Gary-Vee-Ice-Cubeun-BIG3-NFTlerine-Sahip-Bir.png

Bu BIG3 NFT’ler bu yılın en eğlenceli hikayelerinden biri olabilir. Ice Cube ve Jeff Kwatinetz tarafından oluşturulan 3’e 3 basketbol ligi, “BIG3 Ownership” NFT koleksiyonu için inancın ötesinde bir fayda sunuyor. Ateş Seviyesi NFT sahipleri, takım ve koçlarla görüntülü görüşmeler yaparak oyunu ve ligi etkili bir şekilde etkileyecektir. Ayrıca Snoop, Gary ve diğer projelerin aradığı Takım CEO’su olma şansına da sahip olacaklar.

“BIG3 NFT sahibi, uyandıkları andan uykuya daldıkları ana kadar etkin bir şekilde ekibin bir parçasıdır.” ligi talep ediyor. Bu Ethereum tabanlı NFT’ler, “her biri 25.000 ABD Doları değerinde 25 Fire ve her biri 5.000 ABD Doları değerinde olan 975 Altın dahil olmak üzere ligin on iki takımının her biri için 1.000 olmak üzere 12.000 sürümden oluşan iki katmanlı seçeneklerde” “sahiplik benzeri avantajlar” ile birlikte gelir. Bu 25 Ateşten bir Takım CEO’su seçilir. Böylece, önde gelen alıcıların her biri, belirli ekipler için mevcut olanların hepsini aldı.

BIG3 liginin beşinci sezonu 18 Haziran’da başlıyor ve CBS ve Paramaunt+’da canlı yayın alacak. Sahipler ve onların NFT koleksiyonları bu kapsamın bir kısmını alacak mı? Ve BIG3 basketbol ligine kendi özel izleyicilerini getirecekler mi?

BIG3 League, NFT Serisini Duyurdu

Son zamanlarda, “Ice Cube, yakın tarihli bir Twitter alanında ligin 100 yıl civarında olacağını garanti etti”. BIG3’ün beşinci yılına girdiğini düşünürsek, burada düşük zaman tercihli bir durumla karşı karşıyayız. İçinde duyuru blog yazısı BIG3 Ownership NFT koleksiyonunun içerdiği süper güçler, Web 2.0 ile Web3’ü karşılaştıran projeyi sundular.

“Bir blog okuyabilir, bir blog hakkında yorum yapabilir, hatta kendi blogunuzu başlatabilirsiniz. Favori oyuncularınızı Twitter veya Instagram’da takip edebilirsiniz. Bunların hepsi iyi, ancak hiçbiri favori oyuncularınız, takımınız veya liginiz üzerinde gerçek bir etki yaratmanıza izin vermiyor. Web 2.0 etkileşim sağlar. BIG3’ün bu NFT düşüşüyle ​​daldığı Web 3.0, sizi etkileşimin ötesine ve güçlendirici bir deneyime götürüyor.”

NFT, garanti ettiği diğer birçok şeyin yanı sıra, fayda sağlamada mükemmeldir: maç günlerinden sonra partilere katılım ve antrenmanlara davetler. Ayrılmış sahip süitleri, sahne arkası erişim alanı, oyuncu ve koç buluşma ve selamlama. Artı, bir şampiyonluk maçı deneyimi ve “takımınız her şeyi kazanırsa bir şampiyonluk yüzüğü bile.” Ayrıca, NFT projeleri için yasa olduğu için “BIG3 sahipleri için özel bir Discord sayfası”.

Ancak, katil uygulama sahipliktir.

BIG3 NFT’ler Sahipliği Nasıl Garantiler?

Yeni Takım CEO’su, 25 Ateş kademesi NFT sahibi arasından seçilir. Bunun yanı sıra, bu 25 kişiden her biri şu şekilde “lig üzerinde doğrudan ve somut bir etkiye” sahip olacak:

 • “Her oyuna giden stratejiyi konuşmak için ekibinizle haftalık görüşmelere erişin”

 • “Kuralları tartışmak için hakemlerle haftalık görüntülü görüşmeler ve onların görüşmelerinin son maçı nasıl etkilediğini düşündüğünüzü”

 • “Ligin kurucuları Jeff Kwatinetz ve Ice Cube’un yanı sıra komisyon üyesi Clyde Drexler ile lig için temel strateji, değişiklikler ve fikirleri tartışmak için yılda üç kez bağlantı kurmak için eşsiz fırsat”

Yani evet, sahipleri Clyde the Glide ve Ice Cube ile konuşacaklar.

13.05.2022 ETHUSD fiyat grafiği - TradingView

ETH price chart on Kraken | Source: ETH/USD on TradingView.com

Yeni Sahipler: Snoop Dogg, Gary Vee ve Daha Fazlası

İşte burası ilginçleşiyor. Bir NFT’den bahsettiğimiz için, topluluğun üyeleri fikri desteklemek için tam güçle ortaya çıktı. Ve sohbete girmek için. Şimdiye kadar, kendi takımlarından 25 adet Ateş Seviyesi NFT satın alan ünlüler:

 • Snoop Dogg ve PayPal’ın kurucu ortağı Ken Howery, Bivouac takımı için 25 puan aldı.
 • Gary Vaynerchuk ve VeeFriends NFT koleksiyonu, 2019 Şampiyonasını kazanan Üçlüleri aldı.
 • referans olarak onlar hakkındaki yazımızNFT topluluğu DeGods, Killer 3’ü satın aldı.
 • MyDoge cüzdanından Bill Lee, DOGE kullanarak Aliens için 25 Fire-Tier satın alarak Dogecoin topluluğunu getirdi. Bu, “kripto para birimi için tarihteki en büyük ticari işlem” idi.
 • Basketbol odaklı bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon olan Krause House, Ball Hogs’u aldı.

BIG3 Sitesinden İlgili Alıntılar

Fenomen hakkında konuşan, BIG3’ün kurucu ortağı Ice Cube dedim:

“Snoop, Ken ve topluluklarının BIG3’te yer almasından kesinlikle heyecan duyuyoruz. Ken’in bilgi ve tecrübesine sahip birinin ligimizin bir parçası olmak istemesi, doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Snoop, Web3 alanına kafa kafaya atlayan ve yaratmaya çalıştığımız şeyin önemini ve değerini açıkça anlayan tartışmasız bir efsanedir. Birlikte Bivouac’ı yeni zirvelere taşıyacaklarını biliyorum ve başlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Onun adına, GaryVee dedi:

“BIG3 liginin popüler kültür alaka düzeyi beni inanılmaz derecede etkiledi. Son birkaç ayda Cube ve ekibin geri kalanıyla daha yakın olabildim ve Blockchain’in profesyonel sporlar üzerindeki etkisi konusunda son derece heyecanlıyım. Tüm bu bileşenler, bu inanılmaz lige katılmaktan heyecan duyduğum bir senaryo yaratıyor.”

Ve BIG3 kurucu ortağı Jeff Kwatinetz katkıda bulundu.:

“Bill ile ortak olmaktan ve MyDoge ve Dogecoin topluluklarının Uzaylılar tarafından temsil edilmesini sağlamaktan heyecan duyuyoruz. Bu işlemle tarihe geçtik ve Doge dünyasındaki diğer kişilere, Altın Seviyeleri satın alarak, oyunlara katılarak veya araya girerek takımı destekleme konusunda ilham vermesini umuyoruz.”

Gördüğünüz gibi, herkes topluluklara ve izleyicilerin birleşmesine odaklanıyor. Eğer bir tane görürsek, bu bir kazan-kazan durumudur. Bu anlaşmada hem BIG3 League’i hem de NFT topluluğunu yeni zirvelere taşımak için yeterince yıldız gücü olabilir.

Featured Image: BIG3 Ownership NFT promotional image from the site | Charts by TradingView
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *