«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Shiba, Robinhood Listelemesi Sonrasında Yüzde 20’den Fazla Değer Kazandı

Shiba, Robinhood Listelemesi Sonrasında Yüzde 20’den Fazla Değer Kazandı

Shiba-Inu_robinhood

Komisyonsuz ticaret uygulamalarından biri olan Robinhood bugün SHIB topluluğunun ve müşterilerin baskısına boyun eğerek Shiba Inu’yu (SHIB) listelemeye başlamıştı. SHIB ile Solana (SOL) Polygon (MATIC) ve Compound listeleyen Robinhood’un bu hamlesinin ardından SHIB harekete geçti.

Robinhood listelemesi ve sonrasında gerçekleşen satın alımlarla birlikte SHIP gün içerisinde en yüksek seviye olan 0.0000284 dolardan işlem gördü. Yukarı yönde gerçekleşen bu fiyat hareketi Shiba Inu’nun toparlanmasına yardımcı oldu.

Shiba Inu (SHIB) İşlemlerle Yüzde 28.34 Değerlendi

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) son gelişmelerden önce FTX borsasında 0.0000219 dolardan işlem görüyordu. Robinhood üzerinde en çok talep edilen kripto para birimlerinden olan Shiba Inu, listelenmek için Change.org üzerinden 559.661 imza toplamayı başarmış ve sonrasında bugün itibariyle Robinhood üzerinde listelenmeye başlamıştı.

Shiba Inu SHIB Balinalarinin Sayisi Yeniden Yükselişte 844x475 1

Listeleme sonrasında SHIB yüzde 28.34 değer kazanarak haberin yazımı esnasında Coingecko verilerine göre; 0.00002964 dolardan işlem görüyor. Balinaları da arkasına alan Shiba Inu (SHIB) bir süredir devam eden düşüşlere son vererek yükselişe geçti.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *