«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Shiba Inu Topluluğu Yakım İşlemlerine Devam Ediyor

Shiba Inu Topluluğu Yakım İşlemlerine Devam Ediyor

8.bild_

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) genel olarak yakım haberleri ile gündeme geliyor. Etherscan’dan elde ettiği verileri paylaşan Shiba Inu yakma işlemlerini izleyen Shibburn, son 24 saat içinde yarım milyardan fazla Shiba Inu yakıldığını paylaştı.

Söz konusu paylaşım şu şekilde:

Shibburn Twitter hesabının paylaşımına göre; dün sabahtan bu yana “cehennem” kripto adresine 600,729,245 Shiba Inu (SHIB) gönderildi. Söz konusu gönderim için beş farklı işlem yapıldı.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse büyük miktardaki SHIB, Travis Johnson’ın SHIB yakma oyunları Twitter hesabı tarafından yakıldı. Söz konusu bu yakım işlemi daha önce planlanmıştı. Ayrıca yakılan toplam Shiba Inu miktarı 13.356 dolar değerindeydi.

Genel çerçevede Shiba Inu gelişmelerine bakacak olursak, kripto para birimi platformu Rain, Shiba Inu’yu listeleyebileceğini sinyalini verdi. Ayrıca Shiba Inu geçtiğimiz hafta dünyanın en büyük sinema zinciri olan AMC Theatres, tarafından kabul edilmeye başladı.

Son olarak haberimizin yazımı esnasında CoinMarketCap verilerine göre; Shiba Inu (SHIB) 0.00002178 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *