«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Shiba Coin Geleceği! Ne Kadar SHIB Yakıldı?

Shiba Coin Geleceği! Ne Kadar SHIB Yakıldı?

shiba-inu_SHIB

 

Ne Kadar SHIB Yakıldı?

Nisan ayında Shiba Inu, sahiplerinin tokenlerini kalıcı olarak imha etmelerine izin veren bir token yakma portalı tanıtıldı. Bu, dolaşımdaki arzı azaltmayı ve aynı zamanda kullanıcıların pasif gelir elde etmelerini sağlamayı amaçlıyordu. O zamandan beri, milyarlarca token dolaşımdan çıktı. Aslında, bir hafta önce 160’tan fazla işlemde 1,4 milyardan fazla token yakıldı. Yazı hazırlandığı sırada da etkinlik ilgi toplamaya devam etti. Topluluk, Shibburn kripto izleme hizmetine göre yaklaşık yarım milyar tokeni yok etti.

Kesin olmak gerekirse, topluluk ölü cüzdanlarda dolaşan arzın toplam 405.282.493 Shiba Coin’e ulaştı. Böylece dolaşımdaki arzın daha da azalması sağlandı.

Shiba Coin Geleceği!

Uzun vadede bir fiyat artışı potansiyeli ile Shiba Inu‘yu biraz daha kıt hale getirmeyi hedefliyorlar. Portal, bir hafta içinde, dolaşımdaki arzdan 25 milyar tokenin çıkardığını duyurdu. Bu yakma özelliği aslında kullanıcının seçimidir ve SHIB’i sürdürülebilir ve değerli bir para birimi haline getirmeye olan bağlılıklarını göstermekten başka bir şey yapmaz. Farklı baskın alıcılar, aynı nedenle amiral gemisi tokenini devretti. 112.462.000 SHIB ile en büyük tek transfer, yaklaşık 12 saat önce gerçekleşti.

 

Ek olarak balina hareketlerini izleyen Whalestats, balinaların aktif olarak yaptığı birikime işaret ediyor. Bu, Shiba Inu akıllı sözleşme kullanımının artmasına neden oldu ve onu en büyük Ethereum cüzdanları arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline getirdi.

Shiba Coin dev markaların da ilgi odağı haline geliyor. Vogue Business tarafından bildirildiği üzere, İtalyan moda lüks evi Gucci yakında Kuzey Amerika’daki belirli yerlerde Shiba Inu ve diğer kripto para birimlerini kabul etmeye başlayacak. Shiba Coin yazı hazırlandığı sırada 0,00001988 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *