«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Sandbox (SAND), Büyük Eğlence Firmasıyla İşbirliği Yaptıktan Sonra %20 Arttı

Sandbox (SAND), Büyük Eğlence Firmasıyla İşbirliği Yaptıktan Sonra %20 Arttı

Sandbox-SAND-Buyuk-Eglence-Firmasiyla-Isbirligi-Yaptiktan-Sonra-20-Artti.jpg

Sandbox yerel tokeni SAND, Cuma günkü meta veri deposu ve Lionsgate Studios arasında bir işbirliği duyurusunun ardından sekiz ayın en düşük seviyesinden sıçradı.

Haberin bir sonucu olarak, SAND, rotayı tersine çevirmeden önce 0,8647 $’dan işlem görmeden önce %20’ye kadar yükselerek 0,9715 $’a yükseldi. Hareket, SAND’ın ayı piyasasındaki kasvet karşısında yedi günlük bir kaybetme koşusunun üstesinden gelmesine yardımcı oldu.

Lionsgate, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük özel stüdyolardan biridir ve yakında The Sandbox’ta yer alacak olan Rambo, Hellboy ve The Expendables’ın sahibidir.

Önerilen Okuma | Emtia Uzmanı, 20.000 Dolardaki Bitcoin ‘Yeni Dip’ Olabilir ve İşte Nedeni

Sandbox (KUM) %3,78 Yükseliyor

Yazma sırasında SAND, günlük en yüksek seviyesi olan 0,9753’ten yüzde 3,78 artışla 0,873’te işlem görüyordu. Sandbox’taki 24 saatlik işlem hacmi 269,75 milyon dolardı.

Cuma günü itibariyle, SAND’ın dolaşımdaki arzı 1,25 milyar ve maksimum arz 3 milyar.

Korku ve aksiyon alanlarındaki artan üretimlerine dayanarak, metaverse kapsamlı bir geçiş planı tasarladı ve Lionsgate, karakterlerini ve büyüleyici hikayelerini web3 uyumlu platformlara uyarlamaya katkıda bulunacak.

Sandbox, kullanıcıların Ethereum blok zincirinde değiştirilemez belirteçler kullanarak dijital bir dünya yaratmalarını sağlayan, oynayarak kazanılan bir blok zinciri oyunudur.

Sandbox, oyuncuların mevcut farklı oyunlara ve hedeflere erişmek için kendi avatarlarını oluşturmalarına olanak tanır. Blok zincirinde Minecraft’ın DeFi versiyonudur.

Lionsgate is one of the biggest private entertainment studios in the United States. Image: Deadline.

SAND, The Sandbox’ın meta veri deposunda LANDS ve VARLIKLARIN satın alınmasını ve satılmasını sağlayan bir ERC20 yardımcı programı belirtecidir. Aynı zamanda Sandbox DAO’nun yönetim belirtecidir.

Sandbox Guns, 4 Milyar Doların Üzerinde Değerleme İçin

Blockchain oyun devi Animoca Brands’e ait olan Sandbox’ın, 4 milyar dolardan fazla bir değerlemeyle fon çekmek istediği bildiriliyor.

Sandbox, bu anlaşmanın Lionsgate’i metaverse’e giren ilk büyük Hollywood stüdyosu yapacağını bildirdi.

Bu, Snoop Dogg, The Smurfs ve Adidas’tan materyallere ev sahipliği yaptığı ve LAND’i HSBC gibi finans kuruluşlarına sattığı için The Sandbox’ın ilk önemli ortaklığı olmayacak.

SAND total market cap at $1.06 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Kripto ve Metaverse Piyasa Kargaşasına Rağmen Güçleniyor

Lionsgate’in Başkan Yardımcısı ve Canlı, Etkileşimli ve Lokasyon Bazlı Eğlence Küresel Başkanı Jenefer Brown, yenilikçi ortaklık hakkında şunları söyledi:

“The Sandbox ile stratejik ilişkimizin topluluğumuza sunacağı yeni olanaklardan heyecan duyuyoruz.”

Kripto para piyasaları ani bir düşüş yaşamaya devam ederken, kripto para birimlerinin büyük bir kısmı geride bırakılmadı.

Aslında, The Sandbox ve Decentraland gibi metaverse desteğine sahip kripto para birimleri, Metaverse ve NFT’ler popülerlik kazanmaya devam ettikçe daha güçlü bir konuma geldi.

Önerilen Okuma | Ethereum Bir Gecede Uniswap’ta 950 Doların Altına Düşüyor – İşte Nedeni

Featured image from Actu Crypto.info, chart from TradingView.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *