«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Robinhood’dan Dogecoin yatırımcılarına iyi haber! DOGE fiyatı nasıl tepki verecek?

Robinhood’dan Dogecoin yatırımcılarına iyi haber! DOGE fiyatı nasıl tepki verecek?

701c74f412ebfb351a7f001eac1057fd.jpeg

Hisse senedi alım satım platformu Robinhood, “Robinhood 3” cüzdanının, kullanıcıların ağ ücreti ödemeden kripto paralarının anahtarlarını elinde tutmasına, getiri elde etmesine ve NFT’ler de dahil olmak üzere kripto ticareti yapmasına izin vereceğini söyledi. İşlemlerin de komisyonsuz olacağı belirtildi.

Kullanıcılar, yeni dijital Web3 cüzdanı ile ilk kez NFT‘lerini depolayabilecek ve çevrimiçi pazar yerlerine bağlayabilecekler. Robinhood piyasaya çıktığında Coinbase ve MetaMask gibi yeni şirketlerle doğrudan rekabet halinde olacak. Robinhood’a göre, yeni cüzdan bir bekleme listesi oluşturulduktan sonra uluslararası olarak satışa sunulacak.

Geçen yıl boyunca, Robinhood’un ticaret endüstrisi dramatik bir şekilde yavaşladı. Hisseler Ağustos’ta halka açıldığından bu yana %70’ten fazla düştü. Ayrıca, şu anda hisseler tüm zamanların en yüksek seviyesinin %88 altında.

Robinhood, geliri ve kullanıcı büyümesini artırmak amacıyla yeni kripto para birimi özellikleri ekliyor ve Mart ayının sonlarında genişletilmiş hisse senedi alım satım saatleri ekledi. Müşteriler, Nisan ayında Core Robinhood uygulamasında mevcut olmaya devam edecek olan kripto cüzdanın erken bir sürümünü aldı.

Önceki cüzdan, Robinhood kullanıcılarına daha büyük blok zinciri ekosistemine erişim sağlıyordu, ancak Ethereum tabanlı hizmetlerin entegrasyonuna veya NFT’ler desteğine izin vermiyordu. Bu cüzdanın işlevselliği de Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dogecoin, Ether, Ether Classic ve Litecoin gibi varlıklarla sınırlıydı.

Robinhood 41.05 milyar Dogecoin’e sahip

DOGE işlemlerine ayrılmış bir Twitter hesabı olan DogeWhaleAlert’e göre Robinhood, müşterileri adına Dogecoin’i elinde tutmaya devam ediyor.

@DogeWhaleAlert tarafından yapılan son Twitter güncellemesine göre Robinhood uygulaması şu anda 3.654.582.689 dolar değerinde toplam 41.051.656.733 Dogecoin’e sahip. Bu aynı zamanda önde gelen meme kripto para biriminin dolaşımdaki arzının çarpıcı bir şekilde etkiliyor. Tweet’e göre Dogecoin varlıkları, bilinen sekiz dijital adrese sahip iki cüzdanda tutuluyor.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *