«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Ederken Balinadan Devasa Haraketlilik!

Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Ederken Balinadan Devasa Haraketlilik!

xrp (1)

Balina takip platformu Whale Alert’a göre Bittrex’ten 12.000.000 XRP anonim bir kripto cüzdanına transfer edildi. En büyük altıncı kripto para olan Ripple (XRP), toplamda %6,5’lik bir yükseliş kaydetti. Fiyat o yükselişinden itibaren biraz gerilemiş olsa da 0,8763 dolar civarında işlem görerek hala iyi sayılacak bir seviyede yer alıyor.

12 Milyon XRP Bittrex’ten Çıkarıldı

Anonim bir balina 12.000.000 XRP’yi kayıtsız bir adrese transfer etti. Bu XRP miktarı 10.422.657 dolarlık değere sahip. Bithomp platformundan alınan ayrıntılı veriler, kayıtsız cüzdanın Güney Kore borsası Upbit‘e ait olduğunu tespit etti.

XRP/USD 4 Saatlik Grafik – TradingView

XRP fiyatı düşmeden önce 0,8 dolarda sıkıştığı ve zaman zaman küçük ralliler gösterdiği için yatırımcılar için çekici olmaya devam ediyor. Bu arada, Mart ayının başlarında, SEC Komiseri Hester Peirce, ajans çalışanlarının bazılarının SEC’in Ripple Labs’e karşı davasını başlattığında istedikleri sonuçları alabileceğine inanmadığına inanıyordu.

Ancak bu söylentilere rağmen CryptoLaw’ın kurucusu John Deaton, davanın Mart ayına kadar çözülmesini beklemediğini belirtti.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *