«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Popüler Analiste Göre Bitcoin Düşüşünde Sona Yaklaşıyoruz!

Popüler Analiste Göre Bitcoin Düşüşünde Sona Yaklaşıyoruz!

bitcoin-fiyat-tahmini

Popüler bir kripto stratejisti, piyasalar hafta başındaki düşüşten kurtulmaya çalışırken Bitcoin (BTC) fiyatının yeniden yükselmesi için bir fiyat tabanı ve gerçekçi bir zaman çizelgesi belirledi.

Inmortal takma adıyla tanınan analist, 155.300 Twitter takipçisine, BTC’nin geçen haftaki yaşadığı %25’lik ani düşüşün ardından, önde gelen dijital varlığın 25.000 ila 30.000 dolar arasında sağlam durmasını beklediğini söyledi.

“Olmasını beklediği şey bu.”

Bitcoin gfrafik

Analistin tahminine göre Bitcoin 25 bin dolar seviyesinde dibe ulaşacak ve sonrasında yeniden yükselişe geçerek 45 bin dolar yolculuğuna çıkacak.

Bununla birlikte trader, Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünün sadece yaklaşık yarısında olduğunu gösteren bir grafik paylaşırken yatırımcıları sabırlı olmaları konusunda uyardı.

“Önceki döngülerde dibi bulmak yaklaşık 400 gün sürdü. Mevcut döngüde, zirveden bu yana 178 gün geçti. Yani bu döngü de benzerse, yolun yarısındayız.”

bitcoin btc

Inmortal, analizini BTC’nin 2022 fiyatını, 2021’in yılın ilkbahar ve yaz başındaki fiyatıyla karşılaştırarak sonlandırıyor. 2021 yılının o döneminde Bitcoin 69 bin dolarlık rekor seviyesine doğru ilerliyordu. Analiste göre, mevcut aşağı yönlü grafik şekli 2021’inkiyle aynı.

“Grafikte sadece küçük bir sapma.”

bitcoin fiyat analizi

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *