«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?

Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?

DOTUSD_Daily-3.png

Polkadot fiyat analizi, yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor, çünkü fiyat 8,80 doların üzerinde bir ayın en yüksek seviyesini yeniledi. DOT, son birkaç seanstır boğaların hakimiyetinde ve daha da devam etmesi bekleniyor. Fiyat yükselerek satın alma baskısını sürdürdü ve piyasayı daha fazla fiyat hareketi konusunda iyimser yaptı. Bugün Polkadot fiyatı, gün için %5,84 artışla 8,66 dolara ulaştı. Ticaret hacmi son birkaç gün içinde birkaç kez artarken, piyasa değeri %9 artarak 8.547.989.293 dolara yükseldi.

Anahtar noktalar

  • DOT fiyatı, yukarı yönlü momentumla hafta sonuna girerken kazanımlarını genişletiyor.
  • 8,85 doların üzerinde bir günlük mum çubuğu, kripto parada yukarı yönlü harekete işaret ediyor.
  • Momentum osilatörü, önümüzdeki birkaç seansta yükseliş görünümünü destekliyor.

DOT fiyatı için teknik görünüm olumlu!

Boğalar tekrar harekete geçtiğinden, DOT fiyatı son beş gün içinde daha yüksek seviyelerde işlem görüyor. Günlük zaman diliminde fiyat, ters baş ve omuz formasyonunu kırmaya yakın. Fiyat 11 Haziran’ın en yüksek seviyelerine yakın, bu nedenle düşüş eğilimi gösteren üçlü bir tepe oluşumu oluşturuyor. Ancak ortalama hacim, fiyatın şu an için herhangi bir düşüş eğilimini görmezden gelebileceğini gösteriyor.

Polkadot fiyatı, günlük bazda bu seviyenin üzerinde kapanırsa, 8,80 dolar civarında güçlü bir dirençle karşı karşıya kalır, o zaman 10 dolara kadar bir yükseliş momentumu ve ardından 10,45 dolar işareti bekleyebiliriz.

Teknik göstergeler de yükselişi destekliyor. Fiyat, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor ve MACD ve RSI da günlük zaman diliminde pozitiflik gösteriyor.

1 saatlik grafik uzun vadeli trendi destekliyor

Saatlik grafikteki Polkadot, bir yükseliş bayrağı oluşturdu ve son zamanlarda 8,45 dolarda bir kırılma gerçekleştirdi. Bu formasyona göre beklenen hareket, günlük grafikte de güçlü bir direnç olan 8,80 dolar civarında.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *