«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Polkadot (DOT) İşlemleri 11$ Altında; Ne Kadar Yakında 14 Doları Hedefleyecek?

Polkadot (DOT) İşlemleri 11$ Altında; Ne Kadar Yakında 14 Doları Hedefleyecek?

Polkadot-DOT-Islemleri-11-Altinda-Ne-Kadar-Yakinda-14-Dolari.png

Polkadot (DOT), bir süredir mevcut fiyat seviyesinde tutuldu. Büyük piyasa hareketçilerinin sürekli düşüşü, birçok altcoini acil desteklerinin yakınına ve en yakın direnç seviyelerinin altına itti. Son dönemdeki piyasa koşulları yatırımcılar için oldukça zorlu geçti.

Geri dönüşler şüpheliydi. Polkadot (DOT), piyasanın aynı düşüş durumundan dolayı alım gücünde keskin bir düşüşe tanık oldu. Madeni para, son gelişmeler nedeniyle son zamanlarda ilgi odağı oldu.

Bu gelişmeler, bu ayın ortasında duyurulan çoklu zincirin birlikte çalışabilirliği ve özellikleri ile ilgili. Bu faaliyetler, alıcıların pazara girmesine yardımcı oldu. Ancak satış baskısı, piyasadaki satın alma baskısını aşmaya devam ediyor.

Polkadot artık zincirleme açık artırmalar yoluyla sürekli olarak yeni projeler getirmeye çalışan bir ekosisteme sahip. Yaklaşan ticaret seanslarında kripto paranın fiyat hareketini sürdürüp hemen direnç işaretine dokunup ulaşamayacağı hala belirsiz.

Polkadot Fiyat Analizi: Bir Günlük Grafik

Puantiye
Polkadot bir günlük grafikte 10$’dan işlem görüyor | Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Altcoin, yazı yazılırken ve 11 dolar seviyesinden birkaç kez reddedildikten sonra 10 dolar olarak fiyatlandırıldı. Altcoin için en yakın destek seviyesi 8 dolardı ve bunun altına bir düşüş DOT’u 6.26 dolara indirebilir. Son 48 saat içinde DOT, 10 aylık destek çizgisinin altına düştü.

Son 24 saat içinde madeni para kuzeye doğru hareket etmeye çalıştı ancak boğalar yoruldu. Alıcı eksikliği, yükseliş hareketinin sönmesine neden oldu. İşlem hacmi, olumlu fiyat hareketinin bir işareti olan yeşil renkte görüldü, ancak satıcıların hakim olduğu başka bir seans bunu değiştirebilir.

Teknik Analiz

Puantiye
Polkadot, bir günlük grafikte alıcılarda hafif bir artış kaydetti | Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Yukarıda bahsedildiği gibi, Polkadot (DOT) son zamanlarda oldukça fazla gelişme gösterdi ve bu yatırımcıların güven kazanmasına yardımcı olabilirdi. Göreceli Güç Endeksi’nde gösterge yarım çizginin altında kaldı ancak bir artış kaydetti.

Bu artış, alıcıların yeniden giriş yaptığı anlamına gelse de, cansız fiyat hareketi alıcıların temkinli kalmasına neden oldu. Aynı şekilde DOT, düşüş eğilimi olarak kabul edilen 20-SMA’nın altında kaldı. Satıcılar, yukarıda belirtilen okumaya göre fiyat ivmesini sürdürmekten hala sorumluydu.

Ayılardan gelen hafif bir itme, DOT’un 20-SMA’nın üzerine çıkmasına yardımcı olabilir ve bu da fiyatın geri dönüşünü sabit hale getirebilir.

İlgili Okuma | Polkadot Görüntülenen Ayı Yutan Şamdan; Daha Fazla Düşüş Trendi Önerir

Puantiye
Polkadot bir günlük grafikte daha az oynaklık işaretleri verdi | Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Mevcut fiyat hareketi biraz ivme kazanırsa, Polkadot 14 doları hedefleyebilir. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklık fiyat momentumunu gösterir. MACD, yarım çizginin hemen üzerinde yeşil histogramlar yaktı ve bu, bir satın alma sinyalini ifade ediyor.

Alıcılar buna göre hareket ederse, altcoin fiyatı bir miktar rahatlamaya tanık olabilir. Bollinger Bantları, madeni paranın fiyat oynaklığını gösterir, bir sıkıştırma, fiyat dalgalanmaları olasılığı anlamına gelir. Bununla birlikte, basın zamanında, Bollinger Bantları, DOT’un fiyat hareketinde bir istikrar olduğunu gösteren neredeyse paralel bir hareket parladı.

İlgili Okuma | Nox Bitcoin, Müşterilerine UST’yi 1 Dolardan İade Edecek

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *