«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Polkadot (DOT) Buhar Topluyor, Görüşünü $8.07 Direnç Seviyesinde Ayarlıyor

Polkadot (DOT) Buhar Topluyor, Görüşünü $8.07 Direnç Seviyesinde Ayarlıyor

Polkadot-DOT-Buhar-Topluyor-Gorusunu-807-Direnc-Seviyesinde-Ayarliyor.png

Polkadot (DOT), şu anda 7.92 dolardan işlem gördüğü ve bir sonraki kilit direnci 8.07 dolarda gördüğü için oldukça tutarlı bir ivme gördü. DOT/USD çifti tahmin edilebileceği gibi güçlü bir yukarı yönlü veya 8,50$’a kadar çıkabilen ilave kazançlar elde ediyor.

DOT/USD paritesi bir gecede kabaca %1,38 değer kazandı ve bu da madeni para fiyatını 7,92$’a yükseltti ve 8,07$ seviyesine ve daha yükseğine çıkması kesin.

7.73 milyar dolarlık piyasa değeri olan token şu anda 10. sırada yer alıyor.inci piyasa değerine dayalı en yüksek kripto para birimi. DOT/USD çifti şu anda 24 saatlik 750 milyon$’lık işlem hacmine sahip.

Önerilen Okuma | Binance Coin Alım Satım Hacmi %35 Artarak BNB 274$’a Çıktı

DOT Genellikle Boğa

DOT fiyat analizi, son 24 saatte görülen güçlü bir yükseliş trendini gösteriyor. Belirteç, fiyatları nispeten daha yükseğe iten yükselişe geçti. Öte yandan, ayılar aniden piyasayı ele geçirirse, 7.24 dolar veya daha düşük destek seviyesinde bir düşüş görülebilir. Ancak bu kısa ömürlü olarak görülüyor.

Genel olarak, eğilim genel olarak yükseliş yönündeydi ve DOT/USD için Göreceli Güç Endeksi (RSI) yükseliyor ve yükseliş eğilimine işaret eden ve hızlandırılmış kazançlar gösteren hareketli ortalama göstergesinin üzerinde işlem görüyor.

Image - Analytics Insight

Fiyatlar iyi görünüyor ve 7,70 dolarlık kilit destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Aslında, 4 saatlik grafiğe bakılırsa, DOT bir yükseliş bayrağı deseni oluşturdu veya yükseliş çizgisinin devamını gösteren daha yüksek ve daha yüksek diplerden oluşuyor.

Fiyatlardaki son artış, DOT/USD paritesinin 50 günlük hareketli ortalamayı aşmasına neden oldu, bu harika bir işaret çünkü RSI artıyor ve 60 seviyesinin yakınında işlem görüyor ve daha fazla piyasa kazanımı için daha fazla kıpırdama alanı yaratıyor. Boğaların fiyatları daha da yükseltmesi bekleniyor.

Önerilen Okuma | Dogecoin Canlılık İşaretleri Gösteriyor – DOGE Hedefi 0.075 Dolar Aralığında

DOT total market cap at $7.32 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Polkadot KPI Sürekli Olarak İvme Kazanıyor

Düzensiz kripto ortamına ve büyük satışlara rağmen, Polkadot KPI’ları her çeyrekte tutarlı oldu. Aslında, satın alma baskısı, kripto paranın uzun vadeli desteğin üzerinde pozitifliğini korumasına yardımcı oldu.

Polkadot, çok sayıda Web 3.0 protokolü vizyonunu hayata geçirmek için ölçeklenebilir, sınırsız ve geleceğe yönelik bir blok zinciri teknolojisini mümkün kılan yenilikçi bir çok zincirli ağdır.

DOT, özellikle yeni parachainlerin piyasaya sürülmesiyle büyük topluluk desteği alıyor. Dahası, Polkadot, stake edilen DOT toplam hacmini %3,5’e kadar artırdı. Aslında yılın ikinci çeyreği, 435.000 kullanıcısı, aylık 293 milyonun üzerinde DOT transferi veya ilk çeyreğe göre yaklaşık 288 milyon artış ile DOT için keyifli geçti.

Featured image from The Drive, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *