«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Polkadot 9.30 Dolarda, Ama Trendde Hafif Bir Değişim Şansı Var mı?

Polkadot 9.30 Dolarda, Ama Trendde Hafif Bir Değişim Şansı Var mı?

Polkadot-930-Dolarda-Ama-Trendde-Hafif-Bir-Degisim-Sansi-Var.png

Polkadot, son birkaç gündür fiyatlarda düşüş gözlemliyor. Madeni para yatay olarak işlem görmesine rağmen, fiyatta sürekli düşüşler oldu. Son 24 saat içinde DOT %4,2 düştü ve geçen hafta madeni para eve küçük kazançlar getirdi.

Daha geniş piyasa zayıflığı, çoğu altcoin’e ya yatay ticarete ya da düşüş eğilimine bağlanabilir. Kripto para 14 dolarlık kritik desteğinin altına düştü ve o zamandan beri Polkadot güneye doğru ilerliyor.

Ayılar fiyat hareketini devraldıkça, satın alma gücü de piyasadan otomatik olarak azaldı. Ayıların güçlenmesine rağmen, DOT yukarı yönlü hareket etmeye devam etti, ancak madeni para her seferinde satış baskısı ile karşılandı.

Boğaların, alıcıların piyasaya yeniden girmeyi deneyebilecekleri fiyatı 9.60 doların biraz üzerine itmesi gerekiyor. Bu, altcoin fiyatına biraz rahatlama getirebilir.

Polkadot Fiyat Analizi: Bir Günlük Grafik

Puantiye
Polkadot bir günlük grafikte 9,30$ olarak fiyatlandı | Kaynak: DOTUSD TradingView’de

DOT, bir günlük grafikte 9.30 dolardan işlem görüyordu. Polkadot çoğunlukla güçleniyordu ama arada bir aynı şeyleri kırmaya çalışıyordu. Satın alma gücü düştüğü için ayılar güçlendi. 9.30 $ fiyat işaretinin altına bir düşüş, kripto paranın 8.71 $ destek hattında kalmasına neden olacaktır.

Bu, DOT’un yeniden Ağustos 2021 fiyat seviyesine dokunacağı anlamına gelir. Madeni para için genel direnç 10 dolarda kaldı ve aynı seviyenin üzerine çıkmak, altcoin ticaretini 11.87 dolar fiyat işaretine yaklaştıracak.

İşlem gören madeni paranın hacmi düşmüştü ve kırmızı olarak görülüyordu. Bu, boğaların basın zamanında zayıfladığını gösterdi.

Teknik Analiz

Puantiye
Polkadot, bir günlük grafikte alım gücünde düşüş kaydetti | Kaynak: DOTUSD TradingView’de

DOT, Göreceli Güç Endeksi’nde görüldüğü gibi satın alma gücünde tutarlı bir artış kaydetti. RSI’da yükseliş trendi var. Basın zamanında, gösterge satış baskısında artışa işaret eden bir düşüş yakaladığından, görüntülenen madeni paranın alım gücü düşüyor.

DOT’un fiyat hareketinde bir değişiklik kaydetmesiyle ilgili olarak, varlığın fiyatı 20-SMA çizgisinin biraz üzerinde görüldü. Bu, alıcıların yavaş yavaş ivme kazandığı ve satıcıların piyasadaki fiyat ivmesini sürdürmeye devam edemeyeceği anlamına geliyordu.

İlgili Okuma | Polkadot %4’ün Üzerinde Arttı, Teknikler Ne Gösteriyor?

Puantiye
Polkadot bir günlük grafikte alım sinyali verdi | Kaynak: DOTUSD TradingView’de

DOT, fiyat hareketinde olası bir değişikliği gösteren madeni paraya karşılık gelen bir satın alma sinyali verdi. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı fiyat momentumunu gösteriyor ve yükselişi gösteriyor. MACD, bir satın alma sinyaline bağlı yeşil sinyal çubuklarını tasvir etti.

Fiyat oynaklığını gösteren Bollinger Bantları, bantların daralmasını gösterdi. Bantlar daralırsa, fiyat oynaklığının düşmek üzere olduğu anlamına gelir.

Aynı düşüş, daha az fiyat dalgalanması anlamına gelir. Anında işlem seanslarında piyasada satın alma gücü artarsa, DOT verilen ani direncin üzerine çıkmaya çalışabilir.

İlgili Okuma | Bitcoin NUL, Dipten Önce Daha Fazla Olumsuzluk Önerdi

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *