«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Poligon (MATIC) Fiyatı Son Gelişmelere Rağmen Tam Potansiyele Ulaşamadı

Poligon (MATIC) Fiyatı Son Gelişmelere Rağmen Tam Potansiyele Ulaşamadı

Poligon-MATIC-Fiyati-Son-Gelismelere-Ragmen-Tam-Potansiyele-Ulasamadi.png

Poligon (MATIC) için son trend, olumsuz bir model izleyerek endüstride daha fazla endişe yarattı. 2022 genişletilmiş kripto para piyasası düzeltmesinin ortasında, MATIC tutarlı bir düşüş görünümüne sahip. 27 Aralık 2021’deki 2,92 $ değerinden token, %60’ın üzerinde düştü.

Oynaklık, sanal alanda karışık görüşler oluşturan kripto para biriminin önemli özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. Varlıkların karlılığının dayandığı temeli oluşturur. Ayrıca, daha önce büyüyen bir projenin rekoruna rağmen çöküşünün temelini oluşturabilir.

Faaliyetlerin tersine dönmesiyle, Poligon ağı düşüş trendini canlandırmak için yeni motive edici gelişmelere bağlı olacaktır. Yani, sahip başlatılan kullanıcıların özelleştirilebilir işlevleri kullanarak NFT’ler oluşturmasına olanak tanıyan NFT Minter yeni sürümü. Ayrıca, bu NFT uygulaması tüm müşteriler için gaz ücreti olmadan gelir.

Minter içinde, ERC-1155 ve ERC-721 standartlarını, normal NFT’leri ve Soulbound’u kullanmak gibi çeşitli işlevleri ağa entegre etti. Ayrıca, Polygon’un ekibi, sağlıklı bir para basma API’sinin piyasaya sürülmesi için planını tamamlıyor. Ayrıca, Unity SDK entegrasyonunun başlatılması ve toplu desteğin genişletilmesine sahiptir.

İlgili Okuma | Bitcoin, Mayıs’ı Yüksek Bir Notla Bitirmek İçin Türev Piyasasına Hakim Oluyor

Poligon, hareketiyle kripto alanı ile daha da ileri gitmeye çalışıyor. Daha fazla insan, gaz ücretli madencilik seçeneğinin hem müstakbel kullanıcılar hem de mevcut madeni para sahipleri için çok çekici olduğunu düşünüyor. Kanıt, ETH cüzdan sahiplerinden MATIC’e yapılan artan yatırımla birlikte geliyor.

Polygon ağı, ayrıntılı oyun oynama ve NFT’nin benimsenmesi yoluyla müşteri tabanında bir artış yaşadı. 2021’de NFT pazarında – OpenSea’de 45,5’e kadar artış kaydetti. Ancak 2022’deki mevcut sonuç, proje için farklı bir hikaye gösteriyor.

Poligonun Önceki Kayıplarını Geri Almasını Ümit Ediyoruz

Dune Analytics’ten kayıt, 1 Haziran ve 1 Mayıs itibariyle MATIC tokenleri olan ETH cüzdanları için bir karşılaştırma yapabilirsiniz. En az 35.309 ETH cüzdanında artık 1.000’den fazla MATIC parası var. Ayrıca, minimum 134.078 ETH cüzdanı 100’den fazla MATIC coin tutar.

Poligon (MATIC) Fiyatı Son Gelişmelere Rağmen Tam Potansiyele Ulaşamadı
Kaynak: Dune Analytics

Bir diğer önemli pozitiflik, en iyi Ethereum taahhüt zinciri olan Hisse Kanıtı (PoS) aracılığıyladır. Polygon PoS Zinciri, toplam benzersiz adres sayısında bir artış kaydeder.

Müşteriler bu Zinciri kullanarak jeton takası, piyasa tahminleri, oyun oynama ve diğerleri gibi birçok aktivite yapabilirler. Zincir, Eylül 2021’de bir günlük 2,5 milyondan fazla yeni adres ekledi. O zamandan beri, Polygon’un benzersiz adreslerinde kademeli bir artış oldu.

İlgili Okuma | Kurumsal Yatırımcılar Ethereum Düşerken Rakiplere Dönüyor

Polygon’un düşüş eğilimi sayesinde, kullanıcılarının yaklaşık %98’i bazı kayıplar yaşamış olabilir. Ancak yine de projenin uygulanabilirliğine inanıyorlar. Bir ağdaki benzersiz adreslerin sayısının, kullanıcılarına eşit olmadığını belirtmek ilginçtir. Bazı kullanıcılar tercihlerine uygun birden fazla adres oluşturur.

Şu anda, Polygon %1’lik yeni bir düzeltmeden geçti ve MATIC’in fiyatını yazı yazarken 0,62 $’a getirdi.

Poligon (MATIC) Fiyatı Son Gelişmelere Rağmen Tam Potansiyele Ulaşamadı
MATIC, 0,62$’da sağlam bir şekilde duruyor | Kaynak: TradingView.com’da MATICUSD
Featured image from Pexels, chart from TradingView.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *