«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Peter Brandt Neden Cardano’nun “Çirkin” Tanımı Olduğunu Düşünüyor?

Peter Brandt Neden Cardano’nun “Çirkin” Tanımı Olduğunu Düşünüyor?

Peter-Brandt-Neden-Cardanonun-Cirkin-Tanimi-Oldugunu-Dusunuyor.png

Cardano (ADA), hafta sonu yükseliş momentumunu takip edemedi. Kripto para birimi, geçen haftaki kazanımlarını kaybetti ve kripto piyasası yatay bir seyir izledikçe daha fazla kayıp için hazır görünüyor.

İlgili Okuma | TA: Bitcoin Fiyatı Kazançları Azaltıyor, Yakınlardaki Anahtar Dağılımı Desteği

Yazma sırasında, Cardano (ADA) son 24 saatte %5 kayıpla 0,44 dolardan işlem görüyor.

Cardano ADA ADAUSDT
ADA’nın fiyat eğilimleri 4 saatlik grafikte aşağı yönlü. Kaynak: ADAUSDT İşlem Görünümü

Kripto para birimi kritik seviyelerde, çünkü geçtiğimiz aylarda aşağı yönlü aşağı yönlü fiyat hareketi sırasında destek olarak 0,40 dolar kullanıldı. Bu seviyeleri kaybetmek, ADA’nın fiyatını 2020 seviyelerine geri itebilir.

O zaman, kripto para birimi, uzun bir yatay hareket ve konsolidasyon döneminden sonra büyük bir ralli yaşadı. 2019’dan 2020’ye kadar Cardano, son iki yılda ADA’yı satın alan yatırımcılar için yıkıcı bir kaybı temsil edecek şekilde 0,5 ve 0,15 doların altında işlem gördü.

Efsanevi tüccar Peter Brandt öneriyor ADA 2020 seviyelerine inmeye başlayabilir. Aşağıda görüldüğü gibi Brandt, ADA’nın fiyatının, bu kripto para birimi için gelecekteki amortismanı ifade eden bir baş ve omuz modelini izlediğini iddia ediyor.

Cardano ADA ADAUSDT
Kaynak: Twitter üzerinden Peter Brandt

Efsanevi tüccar, ADA’nın fiyat tablosunu “çirkin tanımı” olarak nitelendirdi ve aşağı yönlü potansiyel bir fiyat hedefi olarak 0,40 dolar belirledi.

Cardano’nun boğaları fiyatı kısa vadede 0,70 doların üzerine çıkarmayı başarırsa, bu baş ve omuz modeli geçersiz olabilir. Aksi takdirde, 0,40 doların altında Cardano için çok az destek var.

Malzeme Göstergelerinden (MI) elde edilen veriler, ADAUSDT işlem çifti için likiditenin çoğunun 0,44 $’ın üzerinde olduğunu gösteriyor. ADA’nın mevcut fiyat seviyelerinin altında yaklaşık 1,5 milyon dolarlık teklif emri var ve ters yönde yaklaşık 1 milyon dolarlık talep emri var.

Fiyat, Brandt’ın önerdiği gibi 0,40 $’a doğru baş ve omuz modelini takip ederse ve aşağı yönlü trende devam ederse, destek işlevi görebilecek hiçbir teklif emri yoktur. Bu nedenle, ADA’nın fiyatı aşağı yönlü oynaklık yaşayabilir.

Cardano Bir Kıyamet Senaryosunu Önleyebilir mi?

Aynı zamanda, ADA’nın fiyatı yukarı doğru ince bir sipariş defteri kaydediyor. Fiyat mevcut seviyelerini koruyabilir ve 0,50 dolara doğru koşabilirse, Brandt’in baş ve omuz modelini geçersiz kılacak bir değişiklik olabilir.

Maddi Göstergeler, perakende yatırımcılardan gelen satış baskısında bir artış kaydetti. Yaklaşık 1.000 $ (aşağıdaki grafikte yeşil) olan yatırımcılar, Cardano’nun fiyat hareketini satın almaya başladılar.

Malzeme Göstergelerinden analistler, bu teklif emirlerine (aşağıda yeşil renkte) sahip yatırımcıların daha küçük yatırımcılar olarak kamufle eden balinalar olduğuna inanıyor. Cardano’nun mevcut seviyelerinin alaka düzeyi ve bu siparişlerdeki ani artış, bu olasılığın kısa zaman dilimleri için muhtemel olduğunu gösteriyor.

Cardano ADA ADAUSDT
ADA’nın fiyat hareketini satın alan 1000$’lık (yeşil) teklif emri olan yatırımcılar. Kaynak: Malzeme Göstergeleri

İlgili Okuma | TA: Ethereum Temel Desteği Yeniden Ziyaret Ediyor, Boğalar Daha Fazla Kaybı Koruyabilir mi?

Belki bu ADA balinaları birikmeye başlamıştır ve bu seviyeleri koruyabilirler. Daha yüksek zaman dilimlerinde, Brandt’in senaryosunu destekleyen yaklaşık 100.000 $ ‘lık talep emri olan yatırımcılar da dahil olmak üzere tüm yatırımcı sınıfları satış yapmaya başladı.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *