«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Paris Blockchain Week Summit 2022 Başladı

Paris Blockchain Week Summit 2022 Başladı

Harun İstenci Fransa Paris

Blockchain sektörü tüm hızıyla büyümeye devam ederken beraberinde oldukça önemli etkinlikler de düzenlenmeye devam ediyor. Bununla birlikte sektörden şirketlerin arasındaki bağlar güçlenirken, yeni ortaklık ve işbirlikleri ile birlikte daha hızlı gelişen bir ekosisteme şahitlik ediyoruz. Son olarak küresel olarak en önemli Blockchain etkinliklerinden birisi olan Paris Blockchain Week Summit (PBWS), bugün itibarıyla başladı.

Paris Blockchain Week Summit, Paris NFT Day ile Başladı

PBWS etkinliğinde, özellikle Blockchain olmak üzere, finans, regülasyon ve Gaming’in yanı sıra en önemli konular arasında şüphesiz metaverse ve NFT’ler yer alıyor. Bunun önemini vurgulamak isteyen PBWS ise NFT’nin öneminin altını çizerek ilk etkinlik olarak Paris NFT Day ile giriş yaptı. Günün öne çıkan konuları arasında metaverse, Spor, Gaming, Koleksiyonlar ve sanat yer alıyor.

3. yılını kutlayan Paris Blockchain Week Summit (PBWS) Tim Draper ve Emin Gün Sirer’in yanı sıra Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, The Sandbox COO’su ve Kurucu Ortağı Başkanı Sébastien Borget ve Oregon’un 6. ABD Meclis Bölgesi için Yearn Geliştirici ve Demokrat Aday Matt West gibi önemli isimlere de ev sahipliği yapıyor.

Biz de etkinlikte yaşanan tüm gelişmeleri sizler ile paylaşıyor olacağız.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *