«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

1652857605_204_Nightly-Mint-Gunluk-NFT-Ozeti.png

Biz… bir NFT ayı piyasasında mıyız? Şüphesiz NFT mevsimselliğinin serin bir sıcaklığı oldu. Önünde ne var? NFT’lerin bir gecede ortadan kaybolması muhtemel değil, ancak geçen yılın sonundaki çılgınlığın yılın başına girmesi biraz zaman alacak.

Bu arada, bugün Robinhood’un NFT desteği sunma niyetini ve Solana çevresinde yükselen sahneyi içeren en son gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Gecelik Nane

En Son Nane: Robinhood NFT Desteği

Robinhood tam olarak bir kripto altın çocuğu değil. Eğer bir şey varsa, tam tersi olmaktan çok uzaktı. Bununla birlikte, ticaret platformu, NFT desteğinin, şirketin bekleme listesi için 2 milyon kayıt sayısına yaklaştığı bildirilen, saklamaya tabi olmayan cüzdanına dahil edilebileceğini öne sürüyor. Robinhood ve kripto için uzun bir itme ve çekme oldu, ancak alana daha yeni olanlar için genel olarak büyük bir tüketici oldu. Aynı şeyin burada da geçerli olup olmayacağını göreceğiz.

İlgili Okuma | Cardano (ADA) 0,40 Dolara Geri Dönebilir – Ama 0,68 Dolar Hala Yapılabilir

Solana NFTs have been booming lately. | Source: SOL-USD on TradingView.com

Sessizliğin Ortasında, Solana Parlıyor

Genel olarak orta halli bir pazara rağmen, NFT topluluğu etrafındaki son günlerdeki gevezelik, kuşkusuz, Okay Bears gibi “devranış” hissi veren projeler sayesinde Solana’yı öne çıkardı. Kelimenin tam anlamıyla “Solana Yaz” olarak adlandırıldı.

‘Nane Taze’ Alın

Bir kripto ayı piyasasından geçmediyseniz, şu anda kesinlikle bir tane yaşıyor olabilirsiniz – ya da belki de birinin başlangıcı. Yarının ne getireceğini biliyormuş gibi davranmayacağız. Ancak, piyasada 6 ay öncesine kıyasla bugün mevcut olan NFT manzarasında çok fazla temel farklılık görmüyoruz.

İlgili Okuma | Bu Analist, Ethereum’un Değerinin %80’ini Kaybedebileceğine İnanıyor

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *