«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

1652183407_128_Nightly-Mint-Gunluk-NFT-Ozeti.png

Kripto kaosunun ortasında, NFT piyasası esasen aynı şeyi yapıyor. Her gün NFT’lerle ilgili kısa hikayelerden bazılarını hızlı bir şekilde kapsayan haftada beş günlük raporumuzla yağmur, sulu kar ve kar (ve tabii ki güneş ışığı) nedeniyle buradayız.

Piyasalar genel olarak dövülmeye devam ederken, Instagram sonunda ayaklarını hareket ettiriyor ve neredeyse ‘mavi çip’ statüsüne dokunan bir NFT projesi görünüşe göre ölüm döşeğinde. Hadi dalalım.

Gecelik Nane

En Son Nane: Instagram Sonunda NFT Testine Başlıyor mu?

Meta’nın Instagram’ı nihayet NFT entegrasyonunu test ediyor, uzun bir spekülasyon ve diyalogdan sonra, platformda entegre olmayan para birimi olmayan belirteçleri ne zaman ve nasıl görebileceğimize dair diyalog. İçinde bir tweet duyurusuInstagram CEO’su Adam Mosseri, testin “Instagram’da NFT’leri paylaşabilecek bir avuç ABD’li içerik oluşturucu ve koleksiyoncu” ile başlayacağını ve “IG’de dijital bir koleksiyon ürünü yayınlamak veya paylaşmakla ilgili herhangi bir ücret olmayacağını” ekledi.

İlgili Okuma | Shiba Inu: En Zengin Ethereum Balinaları Arasında En Büyük Dolar Holding

Facebook's Meta has long tried to integrate crypto, blockchain, and other 'Web3' compatibility, with little to no success to show for it. Could NFTs on Instagram change that? | Source: NASDAQ: FB on TradingView.com

Azuki’nin İşi Bitti mi?

NFT Twitter, kurucunun daha önce sağlam bir proje olan Phunks (ve diğer terk edilmiş projeler) yarattığı kanallar arasında gevezelik ederken Azuki’yi çamurun içinden geçiriyor – bunların hepsi takma adlı kurucunun bir blog gönderisinden başladı. Taban fiyat neredeyse yarıya indi ve şu anda 15 ETH civarında (bu ayın başlarında bu fiyatın iki katı ortalamanın ardından). Bu alanda hiçbir şey vaat edilmez.

‘Nane Taze’ Alın

Olumlu kalın ve bu pazarlarda yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz şeyleri riske atmayı unutmayın – sonuçta JPEG’iniz hiçbir yere gitmiyor.

İlgili Okuma | Ethereum Madencileri Bitcoin Madenci Gelirini 224 Milyon Dolarla Aştı

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *