«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

1651203549_705_Nightly-Mint-Gunluk-NFT-Ozeti.png

Yeni Bored Ape Yacht Club metaverse nane ‘The Otherside’ sadece birkaç gün uzaklıkta ve gevezelik aşikar. Merakla beklenen Ragnarok Meta’nın hemen ardından – şu anda OpenSea’de en çok işlem gören NFT projesi Geçen gün boyunca – Bored Ape metaverse oyunuyla ilgili etrafta dolaşacak çok fazla heyecan var.

Bu arada, dünya çapında bir grup federal organdan gelen yeni bir rapor, NFT’ler aracılığıyla kara para aklama ve dolandırıcılığın, uzayda ele alınması gereken bir acı noktası olduğunu söylüyor.

Gecelik Nane

En Son Nane: Öte yandan Hype

Bu hafta sonu basılacak olan ‘Diğer Taraf’ ve tek başına spekülasyon, işlerin nasıl oynayabileceği konusunda sizi bir düzine farklı yöne çekebilir.

Bilmeniz gereken kilit noktalar? Pazardaki tartışmasız en büyük üç NFT projesinin sahibi olan Yuga Labs, BAYC projesi etrafında arazi parselleri yayınlıyor – ve Yuga bir NFT medya imparatorluğu kurma arzusuna sahip; bu muhtemelen bu girişimin ilk adımı olabilir. The Otherside Cumartesi günü düşüyor ve arsa başına yaklaşık 605 APE’ye mal olacak.

İlgili Okuma | Dogecoin Düşen Bir Kama Modeli Görüntüler; İşte Anlamı

The new BAYC 'Otherside' property will be available for purchase solely via the APE token. | Source: APE-USD on TradingView.com

Dolandırıcılık ve Aklama ile İlgili Yeni Rapor

IRS’den bugün yayınlanan yeni bir rapor, Küresel Vergi Uygulamasının (veya J5) Genelkurmay Başkanlığı’ndan bir açıklamayı vurgular ve “J5 NFT Pazar Yeri Kırmızı Bayrak Göstergeleri” başlıklı bir rapordur. Rapor ağır, ancak yayınlar arasında çekiş kazanmış tek lokmalık satır şudur:

“Kripto para sahiplerinin çoğu ve NFT satın alanlar bunu haklı nedenlerle yaparken, suçlular yeni teknolojileri kullanmanın herhangi bir yolunu arıyorlar. Kripto para birimleri ve NFT’ler bağışık değildir.”

‘Nane Taze’ Alın

Bu hafta NFT Twitter’da çok sayıda Otherside aracı var, bu yüzden @osf_nft’den kesinlikle dikkate almaya değer bir şey var:

İlgili Okuma | Litecoin 2022’nin İlk Çeyreğinde İşlem Hacmini %87 Düşürdü

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *