«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

1653535577_442_Nightly-Mint-Gunluk-NFT-Ozeti.png

Mayıs ayının son haftasını tamamlıyoruz ve genel olarak orta halli kripto para piyasası düşünüldüğünde NFT piyasası görünüşe göre hala güçlü bir performans sergiliyor.

Bu arada, Solana NFT’leri, topluluğun ‘Solana Yaz’ dediği şeyde güzel bir destek alıyor. Yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldırabilir mi? Ek olarak, NFT’lerle ilgili ABD içtihat hukuku – şimdiye kadar büyük ölçüde benzeri görülmemiş – yasal mahkemelerin gelecekte NFT davalarını nasıl yorumladığı üzerinde büyük etkileri olabilecek yeni kararlar görüyor.

Gecelik Nane

En Son Nane: Görünüşe göre Solana NFT’leri

Aldatmacaya ayak uyduruyorsanız, bu hafta sohbete hakim olan goblintown ve Trippin Ape Tribe oldu. İkincisi, Solana’da (eski Ethereum’da) patlayıcı bir proje oldu ve bugün kısa bir süre için 24 saatlik hacimde Ethereum’a liderlik etti.

İlgili Okuma | Kripto Korku Endeksi İki Yılın En Düşük Seviyesine Düştüğünden Piyasa Duyarlılığı Tehlikeli Bir Şekilde Olumsuz

Solana has been featured as the leading 'altcoin' NFT community behind NFTs, and while other blockchains continue to make strides, it's a 'long game play' for the broader NFT community. | Source: SOL-USD on TradingView.com

‘MetaBirkins’ ile Tarihi NFT Federal İçtihat Hukuku Sürüyor

Hermès, ‘MetaBirkins’ NFT projesi için sanatçı Mason Rothschild ile savaşırken, NFT içtihat hukukunda yeni bir emsal yaşanıyor olabilir. Bazı son kararların bir analizi Pierce Atwood LLP’nin davasında, Rothschild’lerin Birinci Değişiklik’e uyan bir sanatsal ifade biçimi olduğunu yansıtıyor. Bununla birlikte, mahkemenin yine de proje adının, moda firmasının ürünü ile NFT proje adı arasında bir karışıklık olasılığını göstermek için “yeterince ikna edici” yeterli kanıta sahip olup olmadığına karar vermesi gerekecektir.

‘Nane Taze’ Alın

Yanlış değil.

İlgili Okuma | TA: Ethereum Boğa Modeli Oluşturuyor Ama Bu Seviye Çok Önemli

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *