«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

1653371288_968_Nightly-Mint-Gunluk-NFT-Ozeti.png

Nightly Mint NFT özetlerimizden kısa bir ara verdik, ama endişelenmeyin – vagona geri döndük. Hızlı molamız sırasında geçtiğimiz birkaç hafta boyunca çok fazla kargaşa olsa da (evet, size goblintown ve siz leydilere bakıyorum), ne yazık ki bunların bir kısmını atlayıp programa bağlı kalacağız: her birini kapsayan Bir ısırık büyüklüğünde bir raporda günün son durumu.

Mayıs ayında bir kapanış haftasına başlarken, Pazartesi günkü NFT etkinliklerinden bazılarına göz atalım.

Gecelik Nane

En Son Nane: eBay NFT’leri Açılıyor

Uzun bir süredir eBay’in NFT’lerle ilgilenme konusundaki ilgisi hakkında bazı kısa ayrıntılar duyduk, ancak şimdiye kadar çok az şey hayata geçti. OneOf ile ortaklaşa şirketin ilk sürümü, nihayet çıkış yaptı – “animasyonlu yorumlarını içeren spor resimli ikonik sporcuların kapakları”, hokey efsanesi Wayne Gretzky ile başlıyor.

İlgili Okuma | XRP Uzun Süreli Desteğin Altında Kırıldı, Sırada Ne Var?

Ethereum NFTs continue to be the undisputed leader, despite continually emerging challengers. | Source: ETH-USD on TradingView.com

GameStop’un Ethereum NFT Cüzdanına Bir Bakış

Solana gibi yükselen zincirlere rağmen (Okey Bears ve benzerlerinin izniyle) Ethereum NFT altın standardı olmaya devam ediyor. Şimdi rakiplerin sol sahadan çıktığını ve GameStop’un ilk bakış bugün Ethereum tabanlı bir NFT cüzdanında.

Beta sürümü başlatıldı ve şu şekilde herkese açık: resmi bir duyuru firmadan.

‘Nane Taze’ Alın

Müzik NFT’leri köşeyi dönebilir mi? Sektörün finansal modeller etrafında inovasyon eksikliği bunu gösteriyor gibi görünüyor… ancak tüketicinin benimsemesi ve entegrasyonu şüphesiz zaman alacak.

İlgili Okuma | Solana (SOL) Bu Model Sayesinde Bir Yükseliş Kaydedebilir

Featured image from Pexels, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *