«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. NFT Taban Fiyatları Devam Eden Kripto Pazarı Pandemonisi Ortasında Düşüyor

NFT Taban Fiyatları Devam Eden Kripto Pazarı Pandemonisi Ortasında Düşüyor

Kripto piyasaları, Ethereum’un %18’lik kaybının çifte darbesi ve Bitcon’un %16’lık düşüşü de dahil olmak üzere, son 24 saat içinde %14 düştü. NFT satışları da kripto piyasası çöküşünden zarar görüyor, ancak bunun başlıca nedeni ETH fiyatlarının düşmesi.

Daha hafif bir kayda göre, NFT işlem hacmi 24 saat içinde %54 arttı, bu da koleksiyoncular için değerli NFT koleksiyonlarını biriktirmek için mükemmel bir fırsat.

Bored Ape Yacht Club gibi yüksek kaliteli ve popüler, dönüştürülemeyen token koleksiyonlarının fiyatları da düştü; en düşük NFT taban fiyatı %16 veya 107.000 $ kadar düştü. Bored Ape taban fiyatı %11 veya kabaca 74.5 ETH düştü.

Bununla birlikte, proje Mayıs ayından bu yana amortismana tabi tutulmuştur. 29 Nisan’da en ucuz Bored Ape NFT’yi 152 ETH veya 429.000 Dolar’dan satın alabilirsiniz. Rakamlardaki muazzam farkı göreceksiniz.

Kripto Kışı: Toplam Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar Düştü

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri Pazartesi günü 969 milyar dolara kadar düştü. Ve NFT koleksiyonları da bunu takip ediyor.

Doodles’ın %21 oranında düşmesi veya mevcut taban fiyatı 8.1 ETH veya 11.650$’a eşdeğer olması, Mutant Ape Yacht Club %22 veya yaklaşık 20.100$ olan 14 ETH azalması, Meebit’lerin düşmesi gibi daha popüler blue-chip mantar olmayan jeton koleksiyonları çöküyor. %27 veya yaklaşık 4.050 dolar olan 2,8 ETH taban fiyatı ve yaklaşık 16,2 ETH veya 23,250 dolar olan %16 oranında düşen Moonbirds.

BTC total market cap at $429 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Önerilen Okuma | Dogecoin 2021’den Beri Değerinin %91’ini Kaybetti – DOGE Pompalamak İçin Misk Tweet mi?

NFT Taban Fiyat Boğuluyor; İşlem Hacmi Artıyor

NFT taban fiyatı durgunken, ticaret hacmi artıyor. Birçok koleksiyoncu, mavi çipli NFT koleksiyonlarını daha düşük fiyat etiketleriyle kapmak için düşen ETH fiyatlarından yararlanıyor.

Toplam dönüştürülemeyen token satışları şu anda 39 milyon dolarda, bu Mayıs başındaki satışlardan daha düşük görünebilir, ancak önceki günlere kıyasla önemli bir gelişme. NFT pazarı, son 24 saatte işlem hacmi açısından %54 oranında önemli ölçüde arttı.

2021’deki işlem hacmi 25 milyar dolardı ve bu yılın istatistiklerini büyük bir gelişme haline getirdi. Ve sonraki günlerde sayılar hala artabilir. OpenSea NFT satışları 476 milyon dolara kadar yükseldi. Maddi olmayan token piyasası, kripto mücadelelerine ve belirsizliğine rağmen şimdi her zamankinden daha sağlam görünüyor.

Önerilen Okuma | Eter, ABD Enflasyonu ve Zorluk Bomba Gerilemesiyle Dövülerek 1.400 Doların Altına Düştü

Featured image from Blockworks, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *