«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Neden Cardano (ADA) Boğa Koşusunda 1 Dolara Çıkabilir?

Neden Cardano (ADA) Boğa Koşusunda 1 Dolara Çıkabilir?

Cardano (ADA), düşüş trendi boyunca kendi gücünü korumayı başaran birkaç dijital varlıktan biri. Dijital varlık, sağlıklı bir destekçi topladı ve diğerlerinin mücadele ettiği koşullarda büyümeye devam ediyor. Ancak Cardano’nun fiyatı, geçen yıl ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştü. Fiyatı şimdi 0,5 doların altına düştü ama yine de 1 dolara geri dönme umudu var mı?

1 Dolara Geri Dönmek

Cardano’nun (ADA) fiyatı piyasada beklenenden daha iyi gidiyor, ancak bu, yatırımcıların istediği anlamına gelmiyor. Dijital varlığın değerindeki düşüş, kayıptaki yatırımcılarının alandaki en yüksek değerlerden biri olarak ortaya çıktığını gördü. Bunun nedeni, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10$’a ulaştıktan sonra hızla geri düştü.

İlgili Okuma | Ethereum Haftalık Değişim Net Akış Noktaları Artan Birikim Trendine Yönelik

Bununla birlikte, dijital varlığın fiyatı hakkında çok fazla spekülasyon var. Topluluk için, özellikle kısa sürede kripto para biriminin fiyatının toparlanacağına dair güçlü bir kanaate sahip olmaya devam ediyorlar. Bu, çoğunluğun dijital varlığın kısa vadede %100’den fazla büyüyeceğine inandığı Coinmarketcap’ta toplanan verilerle kanıtlanıyor.

TradingView.com'dan Cardano fiyat tablosu

ADA trading at $0.46 | Source: ADAUSD on TradingView.com

Bu veriler, web sitesinde bulunan ‘Fiyat Tahmini’ özelliğinde gösterilmiştir. Burada, ADA yatırımcıları, varlığın Ağustos bitmeden 0,7 dolardan fazla büyümesini beklediklerini açıkladılar. Daha uzun bir ölçekte, ADA’nın yıl bitmeden 1 doları geçmesi bekleniyor.

Cardano’nun Gelişimi

Cardano ağında gerçekleştirilen geliştirme, blok zincirinin en zorlayıcı yönlerinden biri olmaya devam ediyor. Bu tür gelişmelerle birlikte yatırımcılar, ağın hayatta kalacağına ve sürekli değişen kripto piyasası ile hareket edebileceğine inanıyor.

İlgili Okuma | Ethereum Balonları Akarken, Boğa Duygusu Kurumsal Yatırımcılara Yayılıyor

Vasil hard fork, uzaydaki yatırımcıların radarında olan ve Temmuz sonunda yayınlanması planlanıyor. Vasil hard fork ile ağ için pek çok yeni yetenek gelecek ve geliştiricilerin Cardano üzerinde geliştirmelerini kolaylaştıracak.

Bu beklenen büyüme muhtemelen dijital varlığın fiyatına dönüşecek. Ancak, 1 dolara kadar çıkacağını göreceği çok fazla destek yok. Dijital varlık aynı zamanda önemli bir satış baskısı yaşıyor ve bu da yükseliş yolunda büyük bir direnç oluşturacak.

Cardano (ADA), bu yazının yazıldığı sırada ortalama 0,46 $ fiyatla düşük bir trend izliyor. Bununla birlikte, dijital varlık, 15.7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 8. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa bilgileri, güncellemeler ve ara sıra komik tweetler için…

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *