«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Microstrategy, Yeni Bitcoin Alımı Yaptı

Microstrategy, Yeni Bitcoin Alımı Yaptı

179001

Microstrategy yeni bir Bitcoin alımı daha yaptı. Kurumsal alandaki Bitcoin topluluğunun önde gelen isimlerinden Michael Saylor‘ın yönetimindeki şirket, portföyüne yeni bir BTC partisi daha ekledi.

Microstrategy, sitesinde 190 milyon doların üzerinde Bitcoin alımı yaptığını açıkladı. Lider kripto paraya kurumsal fonun yöneldiğinin bir başka örneği olan gelişmeyle 3,97 milyar doların üzerinde Bitcoin’in sahibi oldu.

Microstrategy Yeni Bitcoin Alımı İle Portföyünü Büyüttü

Microstrategy, 4,167 BTC daha aldı ve sahibi olduğu BTC sayısını 129.218’e çıkarttı. Şirket şu anda yaklaşık 46.742 dolar olan mevcut fiyatla yaklaşık 6 milyar dolar değerinde toplam 129.218 Bitcoin’e sahip oldu.

Bitcoin başına 45.714 dolar ödediğini açıklayan şirket yarın başlayacak olan Bitcoin konferansı öncesi önemli bir hamle gerçekleştirdi.

CEO Michael Saylor, birkaç kez şirketin Bitcoin’i uzun vadeli tutmayı planladığını ve satma planı olmadığını söylemişti.

Lider kripto para şu anda coinmarketcap verilerine göre, yaklaşık 46.7 dolar bandından fiyatlarla işlem görüyor. Bitcoin ve diğer altcoin‘ler açısından haber sonrası aşağı ve yukarı yönlü hareketler takip ediliyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *