«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Michaël van de Poppe 5 Kripto Belirledi: Düşüş Mü Yükseliş Mi?

Michaël van de Poppe 5 Kripto Belirledi: Düşüş Mü Yükseliş Mi?

kriptoarena_analist-michael-van-de-poppe-mart-ayi-icin971356

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA) ve STEPN (GMT) dahil olmak üzere beş altcoin’i nelerin beklediğini açıkladı.

Kripto analisti, ilk olarak 607.500 Twitter takipçisine Cardano’nun şimdiki direncini 0.60 dolardan çıkardığı için ralliye devam etmesini beklediğini söyledi.

“Çok basit ve sade bir tablo.

Düşerse long pozisyonlar için 0.48 dolar ve/veya 0.52 doları takip ederim.

Trend değişiminde ise long pozisyonlar için 0.60 doları takip ederim ve bu, bir sonraki koşuda 0.77 dolarlık potansiyel bir hedef verecektir.”

Sıradaki kripto ise, Van de Poppe’nin herhangi bir yükseliş ivmesi sürdüremeyeceğini söylediği LUNA.

“Aslında pek bir şey söyleyemem. Aşağı doğru gidiyor, yani 6 dolar korunamazsa, scalping (teknik analiz yöntemleri gibi çeşitli teknikleri kullanarak çok kısa zaman aralıklarıyla çok sık alım satım yapmak ve bu şekilde kar elde etmeye çalışmaktır) için 4.50-5 dolar arasını takip ederim. Belki de kırılmadan short pozisyon bile açılabilir.”

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise GMT. Van de Poppe’ye göre, GMT mevcut fiyatlardan potansiyel olarak %15’lik bir ralli başlatmak için kritik direnç olan 1.02 doları aşmalı.

“1.02 dolarda kırılma ve 1.15 dolara doğru hızlanma olası görünüyor.”

Van de Poppe’nin radarındaki dördüncü coin, The Graph (GRT). Kripto stratejisti, GRT için 0.19 dolardan hedefine giden yolda yükselişin devam edeceğini tahmin ediyor.

“Buranın devamını bekliyorum.”

Son kripto para ise, merkezi olmayan bir paylaşım ekonomisi oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Origin Protocol (OGN). Van de Poppe’ye göre, OGN 0.33 dolardaki hedefine %17’lik bir artış başlatmaya hazır görünüyor.

“Bu, son zamanlarda ivme gösteriyor ve bazı scalping kurulumları oluşturdu. Şu anda, long pozisyon için kişisel olarak 0.275 dolara bakıyorum.”

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *