«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. MANA 1.5 Doları Hedeflerken Decentraland Üst Düzey 4. Oturuma Yükseldi

MANA 1.5 Doları Hedeflerken Decentraland Üst Düzey 4. Oturuma Yükseldi

Dördüncü düz oturum için, Decentraland ortaya çıktı ve yaklaşık %2’lik bir artış gördü. Dahası, MANA’nın dördüncü gününde 1 doların üzerinde bir fiyat artışı gerçekleşti.

Metaverse, özellikle Facebook’un Meta olarak yenilenmesinden bu yana hız kazanıyor. Bundan önce, Decentraland her zaman son derece popüler olmuştur, özellikle sanal dünyaya giren ancak çocuk oyunlarından bıkmış olanlar için.

Decentraland MANA’nın Popülaritesi

Temel olarak, Decentraland sanal arazi ile sosyalleşmek, inşa etmek ve kazanmak isteyen gençlere ve yetişkinlere yönelikti. Decentraland’de görülen tüm sanal araziler ve varlıklar MANA jetonu ile satın alınabilir.

Sanal gayrimenkul de çok talep görüyor ve MANA, kullanıcılara kendi sanal dünyalarına tam olarak hakim oldukları sofistike ve nefes kesici deneyimler sağlamak için sanal ortamını sürekli olarak şekillendiriyor.

Decentraland son derece popüler ve güçlü hale geldi ki Samsung, Adidas ve Atari gibi birçok dev şirket de sanal gayrimenkullerini doğrudan Decentraland’den satın aldı.

Buna ek olarak, Decentraland ayrıca Genesis One Capital, George Burke, Boost VC, Animoca Brand; ve benzerleri.

Bununla birlikte, birçok popüler markanın ortaklıklarına ve desteğine rağmen, MANA son birkaç ayda hala %70’e varan düşüşle bazı düşük darbeler aldı, ancak Temmuz ayında %12 toparlanabildi.

Merkezsiz Bölge Boğa Görünümlü; 1,5 ABD dolarını hedefler

Günlük grafiğe bakıldığında, MANA’nın yaşadığı fiyat artışının sonraki işlem seanslarında devam etmesi için iyi bir şans var. Ayrıca, uzun vadeli bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Aslında, Decentraland fiyat hedefi sonraki 1,5 dolar.

Williams Timsah trendine bakılırsa, MANA’nın Ağustos ayına doğru yükseliş hareketi ile hareket edeceği anlamına gelen yukarı yönde bir geri çekilme görülüyor. Bununla birlikte, fiyat 0,84 doların altına düşerse bu analiz reddedilebilir ve bu da bir yükseliş bakış açısına işaret eder.

Decentraland Cuma gününden beri yükseliş eğiliminde. Token şu anda beş günün en yüksek seviyesinde %6.31 düşüşte ve 0.8460$’da kaydedilen beş günün en düşük seviyesine kıyasla %13.87 daha yüksek.

Şu anda, MANA fiyatı destek ve direnç bölgesinin ortasında dilimlenmiş durumda, direnç 0,9997 dolar ve destek bölgesi 0,9359 dolar olarak belirlendi.

Ayrıca, Decentraland son zamanlarda düşük hacimlerde işlem görüyor ve bu da bugünkü işlem hacminin kripto paranın geçen hafta görülen ortalama hacminden çok daha düşük olduğuna işaret ediyor.

MANA total market cap at $1.91 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from VOI, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *