«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. LUNA Tek Bir Günde %100 Büyüme Kaydediyor. Daha Fazla Artış mı Geliyor?

LUNA Tek Bir Günde %100 Büyüme Kaydediyor. Daha Fazla Artış mı Geliyor?

UST’nin çöküşünün bu ayın başlarında kripto alanını sarsmasından bu yana LUNA düşüşte. Piyasadaki en başarılı kripto para birimlerinden biri olan şey hızla ekşiye döndü. Dijital varlık, 100 dolar civarında işlem yapmaktan 1 doların altında birkaç sıfırla işlem yapmaya düştü ve bu da sahiplerinin milyarlarca dolar kaybetmesine neden oldu. Bununla birlikte, birçok yatırımcı umudunu korumaya ve çoklu rallilere yol açan madeni parayı takas etmeye devam ediyor.

Bir Günde %100 Artış

Pazar günü, LUNA kazadan bu yana en başarılı günlerinden birini kaydetti. 0,0001$’a düştükten sonra, günlük işlem hacminin artmasıyla hemen bir kez daha ralli yaptı. Bu, dijital varlığın Pazar gününün sonundan önce 0,0002 ABD dolarına kadar yükseldiğini gördü. %100, şüphesiz daha fazla insanın dijital varlığa geçtiğini gören kripto yatırımcılarının daha fazla ilgisini çekmişti.

İlgili Okuma | Borsa Girişleri, Piyasa İyileşmek İçin Mücadele Ederken Bitcoin ve Ethereum’u Kayar

LUNA’nın geçen hafta önemli ölçüde düşen piyasa değeri, bu rallinin ardından yükselmeye başlamıştı. Cumartesi günü 1 milyar doların altında olan piyasa değeri, bu seviyenin üzerindeki pozisyonunu yeniden kazandı ve şimdi 1,2 milyar doların üzerine çıktı.

Hacim, fiyatın birkaç hafta önce olduğundan %99,9 daha düşük olmasına rağmen yüksek seviyede kalmaya devam ediyor. Temel olarak, dijital varlığa olan ilgi, şu anda oldukça değişken olmasından kaynaklanmaktadır. Şimdi, oynaklık para kaybetmenin hızlı bir yolu olsa da, yatırımcıların kısa sürede çok para kazanmalarına, dolayısıyla tüm yenilenen ilgiye yardımcı olabilir.

TradingView.com'dan LUNA fiyat tablosu

LUNA price recovers to $0.0002 | Source: LUNAUSD on TradingView.com

Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse, bir yatırımcı Cumartesi günü LUNA’ya Pazar akşamına kadar 1.000$ yatırmış olsaydı, %100 yatırım getirisi elde etmiş olacaktı. Bununla birlikte, 1000 $ aynı şekilde kolayca toz yığınına dönüşebileceğinden, bunun gibi dijital varlıklarla her zaman pembe değildir.

LUNA İçin Daha Fazla Artış mı?

LUNA’nın geleceğinin ne olacağına dair birçok spekülasyon var. Piyasa, milyonerlerin birkaç gün içinde statülerini kaybetmesine neden olan çöküşün etkisinde kalırken, diğerleri yeni normale alışmaya ve dijital varlık üzerinde alım satım yapmaya başladı.

İlgili Okuma | Bitcoin 29.000 Dolara Düşerken El Salvador İçin Daha Fazla Stres

Dijital varlık, satış bölgesinde güçlü bir şekilde eğrilmeye devam ediyor, ancak son ticaret trendleri bunun değişmeye başlayabileceğini gösteriyor. Geçen haftanın çoğu LUNA ticaretini kırmızıda gördü. Ancak Pazar günkü toparlanma, göstergelerin %72’lik bir satın alma duyarlılığına çarptığını gördü. Bu devam ederse, dijital varlığın yükselişi devam edebilir ve belki de fiyatı bir kez daha 0,0005 dolara doğru çekebilir.

Tersine, bu bir ayı tuzağı da olabilir. Yatırımcıları dijital varlığın trendi sürdürebileceğine ikna eden bir toparlanma, fiyatın düşmesine neden olacak satışları tetikleyecek. Eğer öyleyse, LUNA bu hafta fiyatına bir sıfır daha ekleyebilir.

Kripto para birimi, bu yazının yazıldığı sırada 0,001913 ABD dolarından işlem görüyor. Son 24 saatte 1,25 milyar dolarlık piyasa değeri ve toplam 6,9 trilyon token arzı ile %13,28 arttı.

Featured image from Blaze Trends, chart from TradingView.com

Takip etmek Twitter’daki En İyi Owie piyasa bilgileri, güncellemeler ve ara sıra komik tweetler için…

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *