«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Küresel Emlak Devi, Shiba Inu ve Dogecoin Kabul Ediyor

Küresel Emlak Devi, Shiba Inu ve Dogecoin Kabul Ediyor

bitpay-cuzdan-uygulamasinda-islem-ucretlerini-sifira-indirdi

Son dönemde birçok şirket, popüler kripto paraları ödeme seçenekleri arasına hızla ekliyor. Son olarak gayrimenkul yatırımı ve yönetimine odaklanan şirket JamestownBitPay ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Şirket bu ortaklık ile birlikte meme tokenlar Shiba Inu ve Dogecoin dahil olmak üzere birçok kripto para birimini kabul etmeye başlayacak.

Küresel Emlak Devi, Shiba Inu ve Dogecoin Kabul Ediyor

Jamestown, BitPay aracılığı ile SHIB ve DOGE Kabul Edecek

Jamestown, BitPay ile bir ortaklık anlaşması imzalayarak kripto para birimi ödemelerini kabul ettiğini bildirdi. Bu, şirketin, Avrupa’ya genişlemeyi düşünürken, ABD merkezli emlak mülklerinde kripto ile kira kabul etmesine de izin verecek.

Jamestown Başkanı Michael Phillips, konuyla alakalı olarak verdiği bir röportajda, kriptonun şirketin teknoloji ve sanal entegrasyon yoluyla inovasyon uygulama planlarının büyük bir parçası olacağını belirtti.

Son olarak BitPay’in; yatırımcıların ve işletmelerin, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), USD tabanlı stablecoin’ler ve Dogecoin (DOGE) gibi önde gelen meme kriptoları ile ödeme kabul etmesine olanak tanıdığını belirtelim.

BitPay, kripto ödemelerini fiat’a dönüştürüyor, bu nedenle Jamestown aslında kripto almayacak veya tutmayacak.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *