«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Kriptoda kazanmanın uzman yolu: Copytrade

Kriptoda kazanmanın uzman yolu: Copytrade

copytrade@4x-939x1024

Bitget Copy-trade ile işlemlerinizi uzmanına bırakın!

Profesyonel kripto trader’lar piyasa düşerken de çıkarken de kar etmeyi başarıyor. Aslında birçok profesyonel trader yaptığı her işlemi Twitter’da ya da Telegram’da paylaşıyor ancak bir işlemi görüp kendi portföyümüzde uygulayana kadar fırsatlar kaçıyor. Peki, onlarla aynı işlemleri aynı anda yapsan sen de aynı kazançları sağlamaz mıydın?

Dünyanın en büyük 5 kripto borsasından biri olan Bitget, kullanıcılarına tam olarak bu hizmeti sağlıyor! Bitget’in Copytrade özelliğiyle profesyonel kripto trader’ların işlemlerini aynı anda sen de yapabilirsin!

Copytrade, profesyonel kripto trader’ların yaptıkları işlemleri aynı anda yapmanı sağlayan müthiş bir ürün! Tek yapman gereken, kopyalamak istediğin trade’rı ya da trader’ları seç ve işlemlere başla!

Copytrade’e nasıl katılabilirim?

Çok kolay! Bitget’e üye ol, Copytrade menüsünden sana uygun trader’ı seç ve hemen başla! Üstelik görevleri tamamlarsan $4163 bonus da hediye!

Copytrade’i nasıl kullanırım?

Bunun için hazırlamış olduğumuz videoyu izleyebilirsin.

 

 

Copytrade ücretli mi?

Hayır! Copytrade tamamen ücretsiz! Ekstra komisyon veya ücret yok.

Uygun trader’ı nasıl seçerim?

Copytrade menüsünde tüm trader’ların kazançları, geçmiş işlemleri, işlem başarıları şeffaf bir şekilde yayınlanıyor. Yapman gereken tek şey trader’ları inceleyerek aklına en çok yatan trader’ı seçmek.

Trader’ın tüm işlemlerini birebir yapmak zorunda mıyım?

Zorunda değilsin! Trader’ını seçtikten sonra hangi coin çiftlerinde işlem yapacağına karar verebilirsin. Örneğin sadece BTCUSDT işlemlerini seçebilirsin. Ayrıca yapılacak işlem tutarına da sen karar veriyorsun. İşlem limiti olarak $10 dolar seçersen işlemlerini bu tutardan yapmaya devam edersin. Ayrıca trader işlemi kapatmasa bile sen istediğin zaman işlemi kapatabilirsin ya da trader’ını istediğin zaman bırakıp başka bir trader seçebilir veya birden fazla trader’ın işlemlerini aynı anda kopyalayabilirsin.

İşte portföyünü uzman bir trader’ın yönetimine bırakmak bu kadar kolay ve tamamen ücretsiz! Hemen şimdi Bitget’e üye olun ve kazanmaya başlayın! Üstelik üye olan herkes için $4163 dolar bonus fırsatı!

Daha detaylı bilgi almak için Copytrade’i inceleyin!

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme göre türev işlemler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından global olarak ilk beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için deneyime yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli ticaret çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ün resmi e-spor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen e-spor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *