«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Güncelleme İçin VeChain Başlıkları, VET Fiyatı Ayı Baskısını Azaltabilir mi?

Güncelleme İçin VeChain Başlıkları, VET Fiyatı Ayı Baskısını Azaltabilir mi?

Guncelleme-Icin-VeChain-Basliklari-VET-Fiyati-Ayi-Baskisini-Azaltabilir-mi.png

VeChain, piyasadaki genel hissi takip ediyor ve düşük zaman dilimlerinde bir miktar rahatlama yaşadı. Kripto piyasası hafta sonu kritik destek bölgesinin altına düştü ancak bugünkü işlem seansında yükseliş gördü.

İlgili Okuma | Bitcoin 20.000 Doların Üzerine Çıktıkça Tasfiyelerde 250 Milyon Doların Üzerinde

Alıcılar kısa vadede ayıları geri çekebildiler ancak yine de daha fazla kayıpla karşı karşıya kalabilirler. Yazma sırasında, VET’in fiyatı son 24 saatte %2 kar ve son 7 günde %11 kayıpla 0.02$’dan işlem görüyor.

VeChain VET VETUSDT
4 saatlik grafikte VET’in fiyat eğilimleri aşağı yönlü. Kaynak: VETUSDT İşlem Görünümü

Daha büyük kripto para birimleri için aşağı yönlü fiyat hareketine rağmen, VeChain geçen hafta değerini korumayı başardı. Bu kripto para birimi, ağına ek destek sağlayabilecek büyük bir güncelleme dağıtma yolunda ilerliyor.

VeChain Vakfı ilan edildi Yetki Kanıtı (PoA) 2.0 olarak adlandırılan yükseltmenin bir test ağında başarıyla dağıtıldığını. Vakıf, bu dönüm noktasının bir ana ağ lansmanına yönelik önemli bir ilerleme olduğunu iddia ediyor.

Güncelleme, Nakamoto Konsensüsü ve Bizans Hata Toleransı (BFT) konsensüsündeki ödünleşimleri kaldıracak şekilde ayarlandı. Vakıf, VeChainThor blok zincirinin kullanıcılarına veri kesinliği ve daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayacağı için bu yükseltmenin yeni bir “kitlesel benimseme” dalgası kullanabileceğini iddia ediyor.

Şirketlere güvenli bir blok zinciri, kullanım senaryosuna uyarlanabilir ve kurumsal kullanım senaryolarını desteklemek için tasarlanmıştır. VeChain topluluğu bu fikir birliğini 2021’de onayladı ve dağıtıldığında, bu ağı hibrit bir fikir birliği üzerinde çalışan tek blok zincirlerden biri yapacak.

Vakıf, PoA 2.0’ın blokları iki kez doğrulayacak bir eklenti mekanizması olan bir “sonuç aygıtı” sunacağını iddia ediyor. Önce Nakamoto konsensüsüyle ve ardından işlemleri “geri döndürülmesi imkansız” hale getirmek için “sonuç aygıtı” ile.

VeChain Vakfı’nın Baş Bilim Adamı Peter Zhou söz konusu Bu güncelleme ve VeChainThor blok zinciri için yükseliş durumu hakkında aşağıdakiler:

PoA2 için çok büyük bir kilometre taşı. Kesinlik gadget’ı ile VeChainThor blok zinciri, yüksek performans standardını korurken en gelişmiş güvenliği sağlayacak.

Tehlike Bölgesinde Oturan VeChain

Mesleki Eğitim ve Öğretim’in fiyatı aşağı yönlü işlem görürken, analist Justin Bennett 0,01$’lık seviyelerin tekrar ziyaret edilmesinin “muhtemel” göründüğünü iddia etti. Bennett kripto pazarında düşüş yaşadı ve toplam kripto pazarının düşüşe devam etmesini bekliyor.

İlgili Okuma | Bitcoin Uzun Vadeli Sahip Kaybı 2019’dan Beri En Yüksek Seviyede

Bu, MEÖ fiyatı için en azından kısa vadede daha fazla acı çekebilir, ancak ağ PoA 2.0’ı uygulamaya hazırlanırken uzun vadeli sahiplere bir satın alma fırsatı sağlayabilir. Bennett söz konusu:

Bu sıçrama şu ana kadar zayıf görünüyor. Büyük olasılıkla bir sonraki satış turundan önce başka bir boğa tuzağı. Ben hala, bir yardım rallisinden önce TOTAL doların 670-730 milyar dolarlık alana ulaştığını gördüğümüzü düşünüyorum. Bu, mevcut seviyelerin %17-25 altında.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *