«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Ethereum Balinası, 215.000 ApeCoin (APE) Satın Aldı

Ethereum Balinası, 215.000 ApeCoin (APE) Satın Aldı

apecoin-02-tKms0ZRIFXISlL9y

Son zamanlarda ApeCoin (APE) popüler kripto para birimleri arasında yer almaya başladı. ApeCoin’in popülaritesinin artması ile beraber Ethereum balinalarının da ilgisi artmış durumda. WhaleStats tarafından elde edilen son verilere göre;

Ethereum Balinası, APE Biriktirmeye Devam Ediyor

Ethereum (ETH), BNB Chain ve diğer ağlardaki en büyük 100 cüzdanı takip eden WhaleStats zincir üstü veri izleyicisi, Ethereum balinasının ApeCoin‘i satın almaya devam ettiğini paylaştı.

Ethereum balinası çeyrek milyara yakın APE satın alırken, ApeCoin, ETH zincirinde en çok işlem gören token haline geldi. Ayrıca elde edilen bilgilere göre “Bonobo” adlı bir cüzdan, toplamda 214.996 APE satın aldı. Yani bu, 3.212.043 dolara eşdeğer geliyor.

WhaleStats web sitesinin ana sayfası, APE’yi ikinci en büyük blok zinciri olan Ethereum’da balinalar için en çok işlem gören ETH tabanlı dijital para birimi olarak gösteriyor. ETH yatırımcıları tarafından tutulan toplam APE miktarı, yüzde 0.52 olan 34.966.709 dolar değerinde.

Son olarak ApeCoin’in (APE) güncel durumuna bir göz atalım. ApeCoin, haberin yazımı esnasında Coingecko verilerine göre 13,18 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *