«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ethereum Balinaları Neden ApeCoin (APE) Stokluyor?

Ethereum Balinaları Neden ApeCoin (APE) Stokluyor?

balina-1132x670

Ethereum ağındaki büyük yatırımcılar ApeCoin’in fiyatını artırmaya devam ediyor. Balinalar, 20 Haziran 2022’de yapılması planlanan Ape Fest ’22‘den önce düzenli olarak APE stoklamaya yoğunlaştılar.

ApeCoin, Ape Fest ’22 için tokenproof ile ortaklığa girdi

ApeCoin, NFT sahiplerinin varlıklarını soğuk cüzdanlarda güvende tutarken NFT ve diğer varlıkların sahipliğini doğrulamasını sağlayan bir uygulama olan tokenproof ile işbirliği yaptı. ApeCoin tarafından yapılan bu ortaklık ayrıca, Ape Fest ’22 etkinliğine biletlerin sahipliğini ve dağıtımını yönetme imkanı da sağlayacak.

ApeCoin, yatırımcılardan oluşan topluluğuna, Ape Fest ’22’ye bilet almanın tek yolunun tokenproof uygulaması olduğu konusunda uyarı yaptı. Tokenproof’a kaydolmak için kullanıcılar, Bored Ape Yacht Club veya Mutant Ape Yacht Club NFT içeren bir cüzdan kullanmalıdır.

ApeCoin, 20-23 Haziran 2022 tarihlerinde 17:00 – 22:00 saatleri arasında New York’taki Pier 17’nin yerini alacak olan Ape Fest’e ev sahipliği yapıyor.

Ape Fest’in ortaya çıkmasıyla birlikte, Ethereum ağındaki ApeCoin balinalarının giderek arttığı da ortaya çıktı.

Ethereum balinaları ApeCoin topluyor

Kripto balinaları hakkında bilgiler veren bir platform olan WhaleStats, Ethereum balinalarının en iyi 100 adresini izledi. WhaleStats’tan alınan verilere dayanarak, Ethereum ağındaki balinaların son zamanlarda NFT token projelerine büyük bir ilgi gösterdikleri ortaya çıktı. Diğer projeler arasında en dikkat çeken isimse, ApeCoin (APE) oldu. Önde gelen Ethereum balinası “Banobo”, değeri 3 milyon dolardan fazla olan 450.000 ApeCoin satın aldı. Bu, Ethereum ağındaki balinalardaki en yüksek ApeCoin birikimidir.

Analistler, ApeCoin’in fiyatının daha da yükselebileceğine inanıyor

Önde gelen bir analist olan Eno Ikenna Eteng, ApeCoin’in fiyat grafiğini değerlendirdi ve 7.0036 dolarlık noktayı yakından izledi. Analist, 6,0211 dolara bir düşüş tahmininde bulundu ve önceki direnci 7,20 dolardan kırmanın psikolojik dayanıklılık seviyesi olan 8,33 dolar ve 9 dolara yükselişi destekleyebileceğini belirtti.

9.80 dolar, ApeCoin fiyatı için en güçlü hedeflerden biri ve YouTube üzerindeki popüler analistlerden AA-Accelerate, NFT tokeninin yakında fırlayacağına inandığını dile getirdi. Analistler, 9.80 doların önemli bir ralli seviyesi olacağını düşünmekte.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *