«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Ethereum 11 Haftalık Boşalmayı Takıyor, Neden 1500 Dolar Ufukta Olabilir?

Ethereum 11 Haftalık Boşalmayı Takıyor, Neden 1500 Dolar Ufukta Olabilir?

Ethereum, son 11 hafta boyunca kırmızı haftadan sonra kırmızı haftayı kapatıyor. Kripto para birimi tarihinde kaydedilen en uzun kırmızı çizgidir ve bu nedenle dijital varlık için önemli sonuçlar doğurmuştur. Düşüş boyunca, şu anda diğer kripto para birimlerine kıyasla kötü performans gösteren en kötü etkilenen paralardan biri oldu. Ancak dijital varlık, üç ay içinde ilk haftalık yeşil mumunu kapattı ve işler iyiye gidiyor.

Daha İyi Günler

Bu toparlanma ile dijital varlığa yeniden ilgi arttı. Dijital varlığın şu anda 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görmesiyle birleştiğinde, şimdi kısa vadede bir boğa eğilimini sağlamlaştırdı. Ağdaki aktivite, azaltılmış olsa da, yatırımcıların kalbinde yenilenmiş bir inanç uyandıracak kadar yüksek kalıyor.

İlgili Okuma | Bitcoin 20.000 Doları Tutmada Zorlanırken Piyasa Aşırı Korku İçinde Yalvarıyor

Bununla birlikte, başka bir boğa rallisine devam eden kripto para biriminin fiyatını tehdit eden şeyler hala var. Celsius fiyaskosu 1.000 doların altına düşüşün ana nedenlerinden biriydi ve çok gerçek bir tehdit olmaya devam ediyor. Bazı kötü işlemler nedeniyle kendini zor durumda bulan borç verme protokolü, tasfiye edilme riski altında ve Celsius’un iflas başvurusunda bulunmayı planladığına dair söylentiler dolaşmaya devam ediyor, bu da kullanıcıların tokenlerini geri alamayacağı anlamına geliyor. .

TradingView.com'dan Ethereum fiyat tablosu

ETH fiyatı, üç ay sonra ilk yeşil haftalık kapanışı görüyor | Kaynak: TradingView.com’da ETHUSD

Ek olarak, Three Arrows Capital’in iflası piyasayı sert bir şekilde vurdu, ancak daha fazlası var. Bunun nedeni, önde gelen kripto fonu olması ve bu nedenle uzayda çok sayıda projede, özellikle de çoğunluğu 3AC iflasından önemli ölçüde etkilenecek olan DeFi’de parmağı olmasıdır.

1,500 dolara Ethereum

Şu anda, dijital varlığın fiyatı hala 1.200 doları takip ediyor, ancak piyasada muhtemelen bir pompa fiyatını teşvik edecek bazı söylentiler var. Bunlardan biri, FTX’in sözde ticaret platformu Robinhood’u satın alması.

Şimdi, Robinhood, kripto ticareti söz konusu olduğunda en popüler platformlardan biri. Ancak geçmişte yaptığı uygulamalarla toplumun öfkesini çekmiştir. Bu nedenle, güvenilir bir kripto borsası olan FTX tarafından satın alınacak olsaydı, bu FTX’in Robinhood’un 22 milyondan fazla devasa kullanıcı tabanını daha geniş kripto topluluğuna getireceği anlamına gelirdi.

İlgili Okuma | İşlem Hacimleri Düşerken Ethereum Ücretleri Aylık En Düşük Seviyelere Dokunuyor

Satın almayla ilgili henüz kesin bir şey yok, ancak yatırımcıların buna ilişkin hissiyatı şu ana kadar iyi durumda. Böyle bir satın alımdan kaynaklanan bir ralli, Ethereum’un %20’den fazla büyüdüğünü kolayca görebilir ve bu, dijital varlığı bir kez daha 1.500 $ seviyesinin üzerine çıkaracaktır.

ETH bu sıkıntı sırasında 1.221 dolardan işlem görüyor. 148 milyar dolarlık piyasa değeri ile uzaydaki en büyük ikinci kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Featured image from CoinMarketCap, chart from TradingView.com

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa bilgileri, güncellemeler ve ara sıra komik tweetler için…

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *