«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Eski Beyaz Saray Direktörü Bitcoin Yükselişini İşaret Etti

Eski Beyaz Saray Direktörü Bitcoin Yükselişini İşaret Etti

3232905_810x458

Eski Beyaz Saray iletişim direktörü ve Skybridge Capital’in kurucusu olan Anthony Scaramucci, Bitcoin ve mevcut kripto para pazarı hakkında açıklamalarda bulundu. Scaramucci, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda yeniden yükselişe geçeceğini söyledi.

Scaramucci Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Anthony Scaramucci, CNBC ile yaptığı röportajda mevcut pazar hakkında düşüncelerini paylaştı. Kripto para piyasasında yaşananları çok kötü bir durum olarak tanımlayan Scaramucci ancak yine de yaşanan bu düşüşlerin satın alma fırsatı sunduğunu ve bu fırsatın değerlendirilebileceğini belirtti. Kripto para birimleri şu sıralar aylardır hatta yıllardır görülmeyen en düşük seviyelerde bulunuyor.

eski beyaz saray direktoru bitcoin yukselisini isaret etti 2

Bazı kurumlar durumu kurtarmak için çeşitli hamleler yaparken bazı yatırımcılar kripto para birimlerindeki yatırımlarını çekmeye başladı. Anthony Scaramucci mevcut durum hakkında yaptığı açıklamada, devam eden piyasa düşüşünün 2000 yılının Mart ayında yaşanan baskıya benzer olduğunu ve mevcut düşüş hissinin hem hisse senetleri hem de kripto para için 2009 yılına çok benzer olduğunu ancak yine de yatırımcıların bu süreçte dikkatli olması gerektiğini belirtti. Scaramucci açıklamasında ayrıca elinde Bitcoin (BTC) tuttuğu için mutlu olduğunu ve Bitcoin’in 12 – 24 ay içinde 100 bin dolar seviyesine ulaşacağını inandığını söyledi. Scaramucci ayrıca içinde bulunduğumuz zamanın bir satın alma fırsatı sunduğunu ve kişilerin gelecekte pişmanlık duymaması için satın alma işlemleri gerçekleştirebileceğini belirtti.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *