«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Dogecoin Madencilik Geliri Son 12 Ayda Devasa Düştü

Dogecoin Madencilik Geliri Son 12 Ayda Devasa Düştü

Dogecoin-Madencilik-Geliri-Son-12-Ayda-Devasa-Dustu.png

Dogecoin, desteği 0,08 dolar seviyesinde tutamadığı için düşmeye devam ediyor. Kötü haber şu ki, ayılar bir önceki aya vahşice dolanan üçgen yapıyı atlamış göründüğü için Dogecoin fiyatı daha da düşebilir.

Yapının kırılmasıyla, ayılar DOGE düşüşünden daha fazla kazanmak için daha fazla sermaye pompalayabilirler. Ayı mumu şu anda ilk önce düşüyor ve bu da birçok tüccarın düşüş duruşuna tamamen girme güvenini artırıyor.

Önerilen Okuma | Dogecoin Piyasa Değeri Geçen Ay 6 Milyar Dolar Düştü – Ayı Baskısı Düşüşü Sürdürecek mi?

DOGE’nin fiyatı şu anda 0,075 dolardır. Ve 0.072 dolardan bir boğa koşusuna gitmeden önce bir duraklama bekleniyor. Bununla birlikte, düşüş görünümü, 0.068$’daki likidite dışarı atılana kadar devam edecek.

Düşüş kontrolünün bir başka güçlü göstergesi de DOGE fiyatının Göreceli Güç Endeksi 40 seviyesini geçememesidir.

Dogecoin Madencilik Geliri Düştü

DOGE, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %89.50 düşmesine rağmen, 0,07 $’da kaldığı döngünün en düşük seviyesinden %12,78 yükseldi.

Küçük gelişmeden bağımsız olarak, DOGE madencilik geliri geçen yıl hala %76,2 oranında düştü ve kripto piyasası veri toplama ve analitik platformu CryptoRank’e göre popüler meme coini daha az karlı madencilik seçeneklerinden biri haline getirdi.

Dogecoin is at the top of the list of the five least profitable mining alternatives. Source: CryptoRank.

Madencilik kârlılığında %70’ten fazla düşüş, tüccarlar için hiç etkileyici değil – biraz bile. Yani, bu ipucu mu eğilim tükenmesi yakın zamanda?

DOGE fiyatı geçen hafta %3.48 oranında önemli ölçüde düştü ve aynı zamanda yaklaşık 0.077$’dan el değiştiriyordu. Buna ek olarak, meme tokeni 11 Mayıs’ta keskin bir şekilde düştükten sonra DOGE, beri sıkı ticaret aralığında olmuştur. Bu muhtemelen bir yukarı hareketi gösterebilir mi?

Göstergeler düşüş eğilimine işaret ediyor. RSI, bu yazı itibariyle tarafsız noktanın altında kaldı veya hatta güneye doğru görünüyor.

DOGE total market cap at $8.10 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Trend Yorgunluğundan İz Yok

Bu arada, DOGE’nin oynaklığı son 30 günde sadece %88.28’de. Bütün bunlar, en azından önümüzdeki haftalarda trend tükenmesinin olmadığını gösteriyor.

Yatırımcılar, uzun bahisler yapmadan önce hacme daha fazla bakmalıdır. 26 Nisan’dan sonra düşük bir alım ve satım faaliyetine işaret eden bir serbest düşüş yaşandı. Yatırımcı ilgisi birkaç haftadır yoğun bir şekilde azaldı.

Sosyal baskınlık metriği, şu anda basın sırasında %4.88 oranında seyrediyor ve bu, sosyal medya gücünün oyunda olduğunu ve kripto kışının titremesine rağmen insanların sürekli Dogecoin hakkında konuştuğunu gösteriyor.

Önerilen Okuma | Bitcoin, TÜFE Raporu Olarak Kayıyor Yükselen Enflasyonun İpuçları – Önümüzde Daha Fazla Ayı Baskısı mı?

Featured image from Zipso.net, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *