«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Decentraland 3 Günde %15 Arttı – MANA’yı Kim Satın Aldı?

Decentraland 3 Günde %15 Arttı – MANA’yı Kim Satın Aldı?

Decentraland’ın (MANA) son zamanlardaki kazanımları ile kripto meraklılarının satın alması bekleniyor. MANA, geçtiğimiz işlem seansında görülen minimum düşüşe rağmen yükseliş çizgisini sürdürdü. Madeni para daha düşük bir fiyatla açıldı, ancak 1,02 dolardan yeniden test edildikten sonra hızla manevra yaptı ve geri çekildi.

Sonuç olarak, 1.0 doların üzerindeki bir ihlal, büyük kazançlar sağlayacak şekilde ayarlandı. Günlük grafiğe bakıldığında MANA fiyatı son 24 saatte %2,20 artışla fırladı ve son üç günde %15 arttı. Fiyat hareketi, MANA’nın 0,99 ABD doları işaretinde nasıl güçlü bir şekilde tuttuğunu gösteriyor.

Önerilen Okuma | Solana (SOL), Mevcut Ayı Koşullarına Rağmen 2025’e Kadar 166 Doları Vuracak

Decentraland (MANA) Sürekli Yükseliş

Ters Baş ve Omuz oluşumunu görmek, yüksek bölgede bir kırılma öngören bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayrıca, MANA’nın fiyatı, son birkaç günde görüldüğü gibi sürekli olarak 50 günlük EMA’nın üzerinde işlem görüyor ve bu da potansiyel bir kopuşu teyit ediyor. MANA alıcıları, 1,30$’dan takip edilebilecek 1,12$ işaretine bakıyor.

MANA asimetrik bir üçgen düzenine girerken, bir çift tepe oluşturacak şekilde şekilleniyor. Fiyat bu noktadan geri çekildi ve şimdi 0,92 dolarda test edebilir. Ek olarak, fiyat, nadiren meydana gelen düşüş eğilimi gösteren bir Yarasa formasyonuna da yol açtı.

MANA kesinlikle daha yüksek zaman diliminde yukarı yönlü bir trend için çekim yapıyor ancak daha düşük bir zaman diliminde 0,90 dolara yakın bir düzeltme mümkün. Bu nedenle, fiyat 1.0 doları aştığında harika bir satın alma fırsatına işaret ediyor.

Önerilen Okuma | Cardano (ADA), %35 Artıştan Sonra Bir Sonraki Hedefe Kilitlenir: 0,55 ABD doları

Decentraland’ın (MANA) hızlı fiyat dalgalanmalarına rağmen, analistler her zaman token konusunda iyimser oldular. Bir metaverse belirteci olan MANA, Meta’nın (eski adıyla Facebook) lansmanı ile geçen yıldan bu yana fiyatını güçlendirdi.

Kullanıcılara veya meta veri tabanına ait olduğu söylenen bir dünyada MANA, kripto oyunlarında öncü olarak meta veri tabanının veya 3D sanal dünyanın kralı olabileceğini defalarca kanıtlamıştır.

MANA total market cap at $1.84 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Decentraland’ın Güçlü Metaverse Varlığı

Decentraland, tamamen kullanıcılara ait olan ve kullanıcılar tarafından oluşturulan türünün ilk örneği sanal dünya olarak bilinir. Decentraland ayrıca kendi NFT pazarına sahiptir. Kullanıcılar, sürekli gelişen meta veri deposunu özgürce keşfedebilir ve ticaret yapabilir. MANA ile araziler ve hatta kedi gibi evcil hayvanlar alıp satabilirler.

Dahası, Decentraland, RoboApe’e çok benzeyen bir DAO’ya sahiptir. Bununla birlikte, MANA sahipleri Decentraland’de istedikleri değişiklikler hakkında söz sahibidir ve oy kullanabilirler. Mem belirteci kültürü, güvenli bir meta veri deposunda sürekli olarak şekillendirilir ve değiştirilir.

Bugüne kadar, Decentraland pazarında toplam 160.000 satış artı 348.84 milyon dolara ulaşan bir ticaret hacmi var.

Featured image from VOI, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *